تحلیل قیمت سولانا: سرمایه‌گذاران به هدف ۱۰۰ دلاری چشم دوخته‌اند!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • تحلیل قیمت سولانا: سرمایه‌گذاران به هدف ۱۰۰ دلاری چشم دوخته‌اند!

قیمت رمزارز سولانا (SOL) اخیراً رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده و طی دو ماه، از ۲۱ دلار به ۷۰ دلار افزایش یافته است. در این مدت، سولانا یک افزایش ۲۳۵ درصدی را به ثبت رسانده و اکنون مقاومت روانی ۱۰۰ دلاری را مورد توجه خود قرار داده است.
در حال حاضر، سولانا در حدود ۷۱.۷۳ دلار معامله می‌شود. البته با نزدیک شدن به سطح مقاومت ۷۵ دلاری، سولانا با یک اصلاح قیمتی جزئی مواجه شد که در صورت تشدید فشار فروش، SOL ممکن است در یک روند نزولی قرار بگیرد.

حجم معاملات روزانه سولانا ۲.۱ میلیارد دلار است که با افت ۳۱ درصدی، احتمال اصلاح عمیق‌تر قیمت را نشان می‌دهد. این عوامل تهدیدی برای سولانا و کاهش بیشتر قیمت آن به زیر ۶۶ دلار هستند، اما با این حال، شاخص‌های تکنیکال یک چشم‌انداز صعودی را برای SOL به نمایش گذاشته‌اند.

تحلیل قیمت سولانا: سرمایه‌گذاران به هدف ۱۰۰ دلاری چشم دوخته‌اند!

بر اساس سطوح فیبوناچی اصلاحی، افت فعلی قیمت را می‌توان به عنوان یک آزمایش مجدد سطوح قیمتی قبلی در نظر گرفت و خریداران احتمالاً از سطح ۷۰ دلاری حمایت می‌کنند. در نتیجه، این روند قیمتی می‌تواند سولانا را تا پایان سال ۲۰۲۳ به سمت مرز ۱۰۰ دلار سوق دهد.
از سوی دیگر، اندیکاتور باندهای بولینگر فشار خرید توسط سرمایه‌گذاران را به تصویر کشیده است. همچنین، واگرایی-همگرایی میانگین متحرک (MACD) یک تقاطع صعودی را نمایان کرده که به یک روند صعودی اشاره دارد و احتمال رسیدن سولانا به ۱۰۰ دلار را افزایش می‌دهد.
علی‌رغم اینکه شکست سطح مقاومتی ۷۵ دلاری چالش‌برانگیز است، احساسات غالب سرمایه‌گذاران به ادامه روند صعودی متمایل بوده و انتظار می‌رود خریداران برای حفظ سطح ۷۰ دلاری پا به میدان بگذارند.