تن کوین جای کاردانو را در بازار گرفت! علت رکوردشکنی جدید TON چیست؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • تن کوین جای کاردانو را در بازار گرفت! علت رکوردشکنی جدید TON چیست؟

بر اساس داده‌های بازار، تن کوین (TON) توانسته از لحاظ ارزش بازار از کاردانو (ADA) پیشی بگیرد و به جایگاه نهم بازار صعود کند. این اتفاق همزمان با رشد قیمت و رکوردشکنی توکن TON رخ داده است.

ساعاتی پیش، تن کوین توانست رکورد قیمتی جدیدی را در محدوده ۶٫۹۸ دلار به ثبت برساند. اگرچه در زمان نگارش این خبر، قیمت TON به محدوده ۶٫۹۰ دلار عقب‌نشینی کرده، اما همچنان یک رشد بیش از ۲۵ درصدی در بازه روزانه دارد.

همزمان با این رشد قیمتی، ارزش بازار تن کوین هم به ۲۳٫۹۳ میلیارد دلار افزایش یافته و کاردانو را از این لحاظ پشت سر گذاشته است.toncoin-ton-hits-ath-flipping-cardano-for-top-ten-spot-heres-why-

اما علت رشد قابل‌توجه تن کوین چیست؟ اخیراً سیگنال‌های مثبت زیادی برای این ارز دیجیتال وجود داشته است، از جمله اقدام تلگرام در اوایل این ماه برای کنار گذاشتن یورو به نفع توکن TON، برای پرداخت‌های پلتفرم خود.

در همین راستا، فعال کردن گزینه پرداخت‌ با TON برای تبلیغ‌کنندگان و تولیدکنندگان محتوا در این برنامه پیام‌رسان نیز باعث افزایش فعالیت در اوپن نتورک (The Open Network) شده است.

به گزارش پلتفرم TonStat، تعداد حساب‌های موجود در اوپن نتورک طی ماه گذشته تقریباً دو برابر شده و به حدود ۱۲ میلیون رسیده است. علاوه بر این، تعداد کیف‌پول‌های فعال روی این زنجیره هم در ماه گذشته ۷۷ درصد افزایش یافته و به حدود ۳ میلیون رسیده است.

با این حال، حرکت به سمت هوش مصنوعی، اصلی‌ترین علت رشد اخیر تن کوین بوده است.

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، توسعه‌دهندگان شبکه باز، ۵ میلیون دلار از توکن‌های TON‌ را برای تشویق کاربران تلگرام جهت احراز هویت خود با استفاده از فناوری اسکن کف دست، اختصاص داده‌اند.