جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تون کوین با همکاری پالیگان گامی بزرگ در توسعه بلاکچین خود برمی‌دارد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • تون کوین با همکاری پالیگان گامی بزرگ در توسعه بلاکچین خود برمی‌دارد

ارز دیجیتال تون کوین (Toncoin) که توسط تلگرام پشتیبانی می‌شود، از پالیگان برای ایجاد بلاکچین خود استفاده خواهد کرد.

شرکت توسعه‌دهنده پیام‌رسان محبوب تلگرام، امروز اعلام کرد که با پالیگان، پلتفرم پیشرو در توسعه مقیاس‌پذیری بلاکچین، برای ارتقای بلاکچین TON خود همکاری خواهد کرد.

طبق اعلام تیم توسعه‌دهنده TON، این تیم قصد دارد شبکه لایه دوم خود را بر اساس تکنولوژی پالیگان منتشر کند. این پروتکل جدید که TAC (مخفف TON Application Chain) نام دارد، برای این هدف از کیت توسعه زنجیره‌ای پالیگان (CDK) استفاده خواهد کرد.

کیت توسعه‌ زنجیره‌ای پالیگان، جعبه ابزاری سفارشی است و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بلاکچین‌های لایه دوم خود را بر اساس فناوری دانش صفر پالیگان بسازند و مشکل فرگمنتیشن (تکه‌تکه شدن) بلاکچین را برطرف کنند. TAC از AggLayer پالیگان استفاده خواهد کرد که لایه‌ای تعامل بین بلاکچین‌ها است. در بیانیه تیم TON آمده است:

TAC قرار است دسترسی به نقدینگی را برای اکوسیستم TON به طور قابل‌توجهی افزایش دهد و پذیرش دیفای را تسریع بخشد. فراتر از دیفای، TAC راه را برای مجموعه گسترده‌ای از برنامه‌های نوآورانه، مانند بازی‌ها و راه‌حل‌های هویت غیرمتمرکز را نیز در بلاکچین TON هموار خواهد کرد.

در این بازار آشفته ارزهای دیجیتال که بیت کوین در سردرگمی به سر می‌برد و اتریوم هم بلاتکلیف، فعلا این تون کوین است که روز‌به‌روز در مسیر پیشرفت قدرتمند قدم برمی‌دارد، به نظر شما تون کوین برای به دست آوردن دل طرفدارن اتریوم و بیت کوین، چه اقدامات دیگری باید انجام دهد؟