توکن بازی بیگ تایم در جمع پرسودترین‌ها! قیمت BITGTIME دوباره رکورد می‌شکند؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • توکن بازی بیگ تایم در جمع پرسودترین‌ها! قیمت BITGTIME دوباره رکورد می‌شکند؟

داده‌های بازار نشان می‌دهند که دو ارز دیجیتال آکاش نتورک (AKT) و بیگ تایم (BIGTIME) امروز رشد قیمتی قابل‌توجهی را تجربه کرده‌ و در لیست پرسودترین‌های بازار قرار گرفته‌اند. افزایش قیمت این دو ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته به لیست شدن آنها در آپ‌بیت (Upbit)، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های کره جنوبی، نسبت داده می‌شود.
طبق گزارش‌ها، این صرافی که حجم معاملات بالایی در کره جنوبی دارد، جفت‌های معاملاتی بیت کوین و تتر را برای دو ارز دیجیتال آکاش نتورک و بیگ تایم لیست کرده است.
بر اساس داده‌های پلتفرم کوین گکو (CoinGecko)، قیمت آکاش نتورک با بیش از ۵۰ درصد رشد در بازه روزانه، به محدوده ۶٫۷۴ دلار رسیده است. حجم معاملات روزانه این ارز دیجیتال نیز با رشد خیره‌کننده ۲،۵۰۰ درصدی، به بیش از ۱۰۴ میلیون دلار افزایش یافته است.

در همین حال، قیمت بیگ تایم هم با بیش از ۲۶ درصد رشد روزانه، به بالای ۰٫۲۵ دلار رسیده است. حجم معاملات این رمزارز هم در ۲۴ ساعت گذشته، یک رشد ۸۹۰ درصدی داشته و به بیش از ۱۴۵ میلیون دلار رسیده است.
آکاش نتورک یک شبکه غیرمتمرکز و متن باز است که سرویس‌های ابری را ارائه می‌دهد و برای این منظور، از توکن بومی خود، یعنی AKT نیرو می‌گیرد. از طرفی، بیگ تایم یک بازی اکشن نقش‌آفرینی و چند نفره رایگان است که به عنوان یک پلتفرم بلاکچینی برای کسب درآمد با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) عمل می‌کند و در قلب این اکوسیستم، ارز دیجیتال BIGTIME قرار دارد.