توکن جدید سولانا ترند بازار شد؛ چه عاملی پشت رالی صعودی JTO است؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

جیتو (JTO)، توکن حاکمیتی پروتکل دیفای JITO که نقش مهمی در اکوسیستم سولانا دارد، پس از رشد ۱۴۵ درصدی خود به رمزارز ترند بازار تبدیل شد.

همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، ایردراپ این توکن جدید از تاریخ ۷ دسامبر آغاز شد. ارز دیجیتال JTO به دارندگان خود اجازه می‌دهد تا در تصمیمات کلیدی که بر جهت آتی پروتکل جیتو تأثیر می‌گذارند، مشارکت داشته باشند.

بر اساس داده‌های وبسایت کوین مارکت کپ، قیمت این رمزارز با بیش از ۱۴۵ درصد رشد از سطح اولیه ۱٫۷۹ دلاری، روز گذشته ۹ دسامبر به اوج خود در حدود ۴٫۳۹ دلار رسید.

اگرچه در زمان نگارش این خبر، قیمت جیتو کمی عقب‌نشینی کرده و در محدوده ۳٫۵۰ دلار معامله می‌شود، اما نسبت به زمان عرضه خود، همچنان بیش از ۱۱۰ درصد رشد دارد.

jito-jto-airdrop-and-binance-listing-pushed-jito-token-price-over-600

این ارز دیجیتال با ارزش بازار بیش از ۴۰۲ میلیون دلاری خود، اکنون در جایگاه ۱۲۳ بازار قرار دارد.

از جمله دلایل موفقیت چشمگیر جیتو در این مدت کم، می‌توان به ارتباط آن با اکوسیستم سولانا و همچنین، لیست شدن این ارز دیجیتال توسط صرافی‌های بزرگ و معتبر جهان اشاره کرد.

طبق داده‌های موجود، ارز دیجیتال جیتو در حال حاضر در صرافی‌هایی همچون بایننس، کوین بیس، کوکوین، بای بیت، Gate.io، مکسی، بیت مارت، کوینکس و غیره، قابل خرید و فروش است.