جمع آوری سرمایه 24 میلیون دلاری توسط پلتفرم توسعه دهنده رمزارزی Thirdweb

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • جمع آوری سرمایه 24 میلیون دلاری توسط پلتفرم توسعه دهنده رمزارزی Thirdweb
Screenshot 2022 08 25 at 11 01 28 ARU6HE7Y5RCYFFKSINRQIU2MMA.jpg JPEG Image 3273 × 2455 pixels — Scaled 26 - جمع آوری سرمایه 24 میلیون دلاری توسط پلتفرم توسعه دهنده رمزارزی Thirdweb

پلتفرم Thirdweb، یک برنامه برای توسعه دهندگان برنامه های Web3، در دور سرمایه گذاری سری A، مبلغ 24 میلیون دلار جمع آوری کرد که ارزش این پلتفرم را 160 میلیون دلار ارتقاء داده است. این دور سرمایه گذاری توسط Haun Ventures، شرکت سرمایه گذاری که در اوایل امسال توسط شریک سابق شرکت Andreessen Horowitz، کیتی هاون (Katie Haun) راه اندازی شد، رهبری شده است.

ثیرد وب قراردادهای هوشمند از پیش ساخته شده و حسابرسی شده را ارائه می دهد که به عنوان یک راهنمای شروع سریع برای توسعه دهندگانی که می خواهند برنامه های کاربردی را در زنجیره های بلاکی ایجاد و به طور ایمن مستقر کنند و سپس تجزیه و تحلیل های مرتبط را مدیریت کنند، عمل می کند. استفاده‌ های بالقوه شامل بازی‌ های بلاک چین و ایجاد توکن NFT است.

کیتی هاون یک بازرس سابق فدرال است که در ماه دسامبر (آذر 1400) a16z را ترک کرد تا شرکت خود را تشکیل دهد، با راه اندازی Haun Ventures، او مستقیما به یک سرمایه گذار برجسته رمزارزها تبدیل شد و 1.5 میلیارد دلار برای دو صندوق سرمایه گذاری جدید در ماه مارس (اسفند 1400) جمع آوری کرده است. دو ماه بعد، شرکت سابق او a16z با 4.5 میلیارد دلار تعهد به چهارمین صندوق رمزارزی خود با وجود بازار ریزشی در کل جهان، رکوردهای صنعت رمزارزها را شکست.