جمع آوری سرمایه 300 میلیون دلاری توسط Mysten Labs

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 09 10 083341 - جمع آوری سرمایه 300 میلیون دلاری توسط Mysten Labs

شرکت Mysten Labs، که توسط کارمندان سابق متا تاسیس شده و روی پروژه Novi کار می‌ کند، با جمع آوری 300 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B این شرکت، به نقطه عطف مهمی برای آینده خود دست یافته است.

این شرکت طی گزارشی اعلام کرد: این دور سرمایه گذاری توسط FTX Ventures رهبری شد و بسیاری از شرکت‌ های سرمایه‌ گذاری ریسک پذیر، از جمله A16z crypto، Jump Crypto، Apollo، Binance Labs، Franklin Templeton، Coinbase Ventures، Circle Ventures، و Lightspeed Venture Partners، مشارکت داشتند.

این دور سرمایه گذاری باعش شد تا شرکت بتواند به ارزش 2 میلیارد دلاری برسد. Mysten Labs توضیح داد که این بودجه برای ادامه رشد هسته خود و استخدام گسترده در سراسر جهان و عمدتاً در منطقه آسیا و اقیانوسیه (APAC) استفاده خواهد شد. اولین محصول این شرکت، Sui، یک بلاک چین که به عنوان یم بلاک چین ایمن و مقیاس پذیر تبلیغ می شود و می خواهد با اتریوم و سولانا رقابت کند، هنوز راه اندازی نشده و به تازگی یک شبکه آزمایشی به عنوان انگیزه دادن به جامعه خود در ماه آگوست (مرداد) راه اندازیکرده است.

امی وو (Amy Wu)، یکی از اعضای FTX Ventures درباره دلیل سرمایه گذاری آن ها در Mysten اظهار داشت:

«ما معتقدیم که نوآوری‌ های فنی Sui مانند توافق‌ های موازی‌ سازی و معماری شی گراء، آن را به پلتفرم نسل بعدی برای سازندگان وب3 تبدیل می‌کند.»