جوانی 23 ساله با کمک سرمایه گذاری بلندمدت روی بیت کوین یک آپارتمان 314 هزار دلاری خرید

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • جوانی 23 ساله با کمک سرمایه گذاری بلندمدت روی بیت کوین یک آپارتمان 314 هزار دلاری خرید
استرالیا - جوانی 23 ساله با کمک سرمایه گذاری بلندمدت روی بیت کوین یک آپارتمان 314 هزار دلاری خرید

لوی نگو ین (Loi Nguyen) جوان 23 ساله ساکن کوئینزلند، استرالیا، در سال 2017 با خرید چند صد دلار BTC، ETH و سهام سنتی برای اولین بار به عنوان یک سرمایه گذار به بازارهای مالی قدم گذاشت. پس از آن، علاقه او به ارزهای دیجیتال در حین تحصیل در رشته اقتصاد به اوج خود رسید.

وی با پیروی از استراتژی سرمایه گذاری میانگین هزینه دلاری (DCA)، در بحبوحه بازار نزولی 2018 به تنوع سبد دارایی های خود در ارزهای دیجیتال افزود.

از آنجایی که بازارهای سنتی در زمان شروع همه‌گیری کووید-19 سقوط کردند، سرمایه‌گذاری‌های نگوین در ارزهای رمزنگاری شده از ارزش سبد سهام او بیشتر شد. در همین زمان بود که تمرکز او از بازارهای سنتی به سمت ارزهای رمزنگاری شده تغییر کرد و در نهایت توانست 1 بیت کوین را طی چند ماه جمع کند.

این جوان در بازه زمانی نوامبر تا دسامبر 2021 (آبان تا دی) یعنی زمانی که بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی 69000 دلار رسید با قصد خرید املاک و مستغلات، سرمایه گذاری های خود را نقد کرد و یک آپارتمان یک خوابه در بریزبن خریداری کرد که 314000 دلار (430000 دلار استرالیا) قیمت داشت. وی اکنون به عنوان متصدی امور بانکی به صورت تمام وقت با حقوق 20400 دلار استرالیا مشغول به کار است و معتقد است با این شرایط او هرگز نمی توانست به آرزوی خود جامه عمل بپوشاند.