حمایت همه‌جانبه بایننس از ترا کلاسیک!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

قیمت ارز دیجیتال ترا کلاسیک (LUNC) در پاسخ به اطلاعیه جدید بایننس، به طور قابل‌توجهی افزایش یافت.
ترا کلاسیک، توکن اصلی اکوسیستم ترا چِین که اکنون به ترا کلاسیک تغییر نام داده، روز گذشته رشد قابل‌توجه ۴۰ درصدی را تجربه کرد. به نظر می‌رسد که اطلاعیه جدید صرافی بایننس در مورد این رمزارز، کاتالیزور اصلی رشد قیمت آن باشد.
بایننس در یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که معاملات جفت ارز معاملاتی اسپات LUNC/TRY را در تاریخ ۵ دسامبر آغاز می‌کند. قیمت LUNC در پاسخ به این اطلاعیه به سرعت افزایش یافت و از ۰٫۰۰۰۱۹ دلار به ۰٫۰۰۰۲۷۹ دلار رسید. اگرچه در زمان نگارش این خبر، قیمت ترا کلاسیک کمی عقب‌نشینی کرده و به ۰٫۰۰۰۲۴۷ دلار برگشته است، اما نسبت به پایین‌ترین سطح روز گذشته، همچنان ۳۰ درصد رشد دارد.

حمایت همه‌جانبه بایننس از ترا کلاسیک!

ارزش بازار LUNC نیز به طور قابل‌توجهی افزایش یافته و به بیش از ۱٫۴۵ میلیارد دلار رسیده است. به این ترتیب، ترا کلاسیک اکنون چهل و چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. حجم معاملات ۲۴ ساعته LUNC نیز با بیش از ۱۵۰ درصد افزایش به ۱٫۲۵ میلیارد دلار رسیده که نشان‌دهنده سطح بالایی از علاقه و فعالیت در میان معامله‌گران است.

بایننس پیش‌تر و در یکم دسامبر نیز، با سوزاندن نزدیک به چهار میلیارد توکن LUNC، که به عنوان کارمزد معاملات این ارز دیجیتال جمع‌آوری شده بودند، به رشد اخیر ترا کلاسیک کمک شایانی کرد. این صرافی اخیرا قرارداد دائمی USTC، استیبل کوین اکوسیستم ترا کلاسیک را هم لیست کرد. داده‌های بازار نشان می‌دهند که ارزش این استیبل کوین نیز در یک ماه گذشته، بیش از ۳۸۵ درصد افزایش پیدا کرده است.