خاتمه پرونده ریپل؟ اظهارات جدید برد گارلینگ‌هاوس در مورد آخرین وضعیت پرونده ریپل و SEC

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • خاتمه پرونده ریپل؟ اظهارات جدید برد گارلینگ‌هاوس در مورد آخرین وضعیت پرونده ریپل و SEC

برد گارلینگ‌هاوس (Brad Garlinghouse)، مدیرعامل ریپل، ضمن اشاره به نزدیک شدن پایان پرونده ریپل، هشدار داد که با پایان نبرد حقوقی این شرکت علیه کمیسیون بورس و اوراق آمریکا (SEC)، نبرد بزرگ‌تری برای صنعت رمزارزها آغاز می‌شود و مبارزه برای افزایش شفافیت قانونی باید ادامه داشته باشد.

به نقل از کوین‌تلگراف، بعد از افشای اسناد و ایمیل‌های بیل هینمن (Bill Hinman) در ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد)، گارلینگ‌هاوس ویدیویی را در توییتر منتشر کرد تا ناامیدی خود را از SEC بیان کند. او در این ویدئو که در ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد) منتشر شده، اعلام کرد:

اسناد هینمن نشان می‌دهد که SEC به صورت آگاهانه و عمدی در مورد قوانین صنعت رمزارزها سردرگمی‌های زیادی را ایجاد کرده است و از آن استفاده هم می‌کند.

برای من، همه این‌ها جنبه شخصی داشت و احساس می‌کردم که باید بعضی از نظرات شخصی‌ام را بگویم.

عملکرد SEC نشان می‌دهد که این آژانس به‌جای سیاست‌گذاری صحیح به دنبال قدرت‌جویی است.

SEC اقدامات شدیدی را علیه فعالان صنعت رمزارزها آغاز کرده است؛ اما ادعا می‌کند که با آغوش باز آن‌ها را می‌پذیرد. این آژانس فراخوان ورود و ثبت‌نام می‌دهد و ادعا می‌کند که قصد دارد شرکت‌ها را راهنمایی کند؛ اما همه این‌ها دروغ است.

مدیر عامل ریپل
منبع: توییتر

گارلینگ‌هاوس تاکید کرد که قبل از شکایت، به تمام سوالات SEC پاسخ داده است و هرگز به او گفته نشده که ریپل نوعی اوراق بهادار است. او باور دارد است که هدف SEC، از بین بردن نوآوری و صنعت رمزارزها در ایالات متحده است.

طبق گفته‌های او، در بهترین حالت اسناد هینمن نشان می‌دهند که مقامات SEC نمی‌توانستند درمورد قوانین موجود به توافق برسند و مستقیما به بیل هینمن گفتند که او بیشتر مردم را گیج می‌کند. به باور گارلینگ‌هاوس، این اسناد در بدترین حالت هم نشان می‌دهند که هینمن عمدا قانون را نادیده می‌گرفته و سعی داشته است قوانین جدیدی را ایجاد کند.

گارلینگ‌هاوس تاکید کرده است که فعالان صنعت رمزارزها باید با هم همکاری کنند؛ چراکه SEC در آینده علیه شرکت‌های بیشتری شکایت خواهد کرد. او اعلام کرده است:

بعد از اینکه دعوای حقوقی ما تمام شود، مبارزه بسیاری دیگر از شرکت‌ها تازه شروع می‌شود. در هر صورت، مبارزه صنعت رمزارزها برای افزایش شفافیت قانونی باید ادامه داشته باشد.