جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خدمات وب آمازون به دنبال استخدام متخصص رمزارزها و فضای ابری است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • خدمات وب آمازون به دنبال استخدام متخصص رمزارزها و فضای ابری است
56YUVKGUBBGDREFCNPOWBNYMWY - خدمات وب آمازون به دنبال استخدام متخصص رمزارزها و فضای ابری است

خدمات وب آمازون (AWS) بر اساس یک پست شغلی اخیر در جستجوی متخصصی برای تقویت تعهدنامه دارایی های دیجیتال، پردازش تراکنش ها و قبول مسئولیت فضای ابری است.

این غول تکنولوژی می‌خواهد یک متخصص خدمات مالی را برای همکاری با موسسات مالی جهانی و فینتک‌های نوآور استخدام کند و “روش معاملات دارایی‌های دیجیتال از بررسی قیمت تا اجرا، تسویه و نگهداری (مانند رمزارزها، CBDCها [ارزهای دیجیتال بانک مرکزی]، استیبل کوین ها، توکن‌های دارای پشتوانه امنیتی، توکن‌های دارای پشتوانه ی دارایی و NFT ها) را انجام دهد.”

انتظار می‌رود حرکت مورد انتظار آمازون به سمت دارایی‌های دیجیتال شامل نوعی توکن پرداخت، به اصطلاح «کوین آمازون» بر اساس آگهی‌های شغلی قبلی باشد.

در همین حال، AWS که زیرساخت‌های خود را برای مواردی مانند پردازش تراکنش‌های رمزارزها و نگهبانی تنظیم می‌کند، احتمالاً به عنوان یک حرکت هوشمندانه تلقی می‌شود، کاری که IBM نیز انجام می‌دهد.

تبلیغات شغلی AWS: “با همکاری تیم‌های فروش، تکنیسین ها، ISV و یکپارچه‌کننده‌های سیستم، به ارائه راه‌حل‌هایی کمک می‌کنید که مشتریان را به سمت تعهدنامه دارایی‌های دیجیتالی، پردازش تراکنش و نگهداری در فضای ابری سوق می‌دهد.”

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی‌باشد.

منبع: Coindesk