داده‌های رسانه‌های اجتماعی می‌گویند که سقوط دیروز کریپتو برای معامله‌گران بسیار ناخوشایند بود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • داده‌های رسانه‌های اجتماعی می‌گویند که سقوط دیروز کریپتو برای معامله‌گران بسیار ناخوشایند بود
2022 08 20 19 25 46 Yesterday Crypto Plunge Was Extremely Brutal for Traders Social Media Data Says - داده‌های رسانه‌های اجتماعی می‌گویند که سقوط دیروز کریپتو برای معامله‌گران بسیار ناخوشایند بود

پلتفرم Santiment، اکوسیستم تحقیقاتی بلاک چین، احساسات معامله‌گران را با تجزیه و تحلیل پیام‌های توییتر کریپتو سنجیده است. به نظر می‌رسد دیروز توییتر شاهد خوش‌بینی کمی بود.

استفاده زیاد از “rekt” در رسانه‌های اجتماعی

طبق آماری که Santiment در حساب اصلی توییتر خود به اشتراک گذاشته، سیستم تجزیه و تحلیل خودکار آن یک موج چشمگیر بدبینی را در توییتر ثبت کرده است.

در طی ۲۴ ساعت، حساب‌های کاربری در توییتر بیشتر از هر روز دیگری در طول سال از کلمه “rekt” استفاده کردند. این حتی از زمان فروپاشی ترا (LUNA) و ریزش بازار از می تا ژوئن (اردیبهشت تا خرداد) نیز بیشتر بود.

کلمه “rekt” یکی از محبوب‌ترین لغات در زبان عامیانه رمزارزی است. rekt از کلمه “Wrecked” در انگلیسی به معنای خراب شده گرفته شده است. معامله‌گران از آن برای توصیف لیکوئید شدن پوزیشن‌ها یا سایر شکست‌ها در معاملات استفاده می‌کنند.

دیروز، ۱۹ آگوست ۲۰۲۲ (۲۸ مرداد)، بیت کوین به پایین‌ترین سطح ماهانه خود در زیر ۲۰،۸۰۰ دلار و اتریوم به ۱۶۰۰ دلار سقوط کرد و بیش از ۱۱ درصد از ارزش خود را از دست داد.

در ۲۴ ساعت بیش از ۵۶۰ میلیون دلار از پوزیشن‌های لانگ لیکوئید شدند

طبق آماری که توسط Coinglass به اشتراک گذاشته شده، در ۱۹ آگوست، بیش از ۵۶۲ میلیون دلار در پوزیشن‌های لانگ تمام دارایی‌ها لیکوئید شد.

همچنین ۸۰ میلیون دلار هم در پوزیشن‌های شورت از دست رفت. جالب است که دیروز احساسات در رسانه‌های اجتماعی بسیار بدتر از ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) بود، زمانی که معامله‌گران ۱/۱۵ میلیارد دلار در پوزیشن‌های شورت و لانگ ضرر کردند.

به این ترتیب، دیروز دومین روز دردناک برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال در سه‌ماهه دوم تا سوم سال ۲۰۲۲، از نظر حجم کل لیکوئیدی پوزیشن‌های شورت/لانگ در تمامی دارایی‌ها بود.