جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درخواست مخفیانه کوین بیس برای راه‌اندازی ETF پولکادات؟+ رشد قیمت توکن DOT

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • درخواست مخفیانه کوین بیس برای راه‌اندازی ETF پولکادات؟+ رشد قیمت توکن DOT

قیمت توکن DOT با افشای درخواست مخفیانه کوین بیس (Coinbase) برای ETF پولکادات افزایش قابل توجهی را شاهد بود. گفته می‌شود این صرافی در حال حاضر در مرحله اول تشکیل پرونده است. گفتنی است صحت این شایعات هنوز تایید نشده است.

پولکادات از زمان رالی خود در سال ۲۰۲۱ که به بالاترین سقف تاریخی (ATH) خود رسید، در بازار با مشکل مواجه شده است. علیرغم محبوبیت، قیمت توکن DOT در طول زمان کاهش یافته، زیرا در دو سال و نیم گذشته نتوانسته است به هدف ATH خود، حتی در شرایط صعودی ماه مارس نزدیک شود. اما با بحث ETFها، اوضاع در شرف تغییر است.

آیا کوین بیس در فکر راه‌اندازی ETF پولکادات است؟

یک محقق DeFI و تحلیلگر کریپتوکارنسی به اسم 0xNobler، اخیرا در شبکه اجتماعی X در مورد کوین بیس و برنامه‌های مخفیانه این صرافی برای راه‌اندازی ETF پولکادات نوشته است. طبق پست او، این صرافی در حال حاضر در مراحل اولیه درخواست برای ETF پولکادات است که انتظار می‌رود مرحله اول آن در ۱۵ جولای (۲۵ تیر) تایید شود.

صرافی Coinbase مخفیانه برای ETF پولکادات درخواست داده است.

مرحله اول تصویب آن در حال حاضر برای ۱۵ جولای برنامه ریزی شده است!

ETF پولکادات برای کل اکوسیستم آن به شدت صعودی خواهد بود.

 

توییت در مورد درخواست مخفیانه کوین بیس

کوین بیس در ۲۸ ژوئن (۸ تیر) با معرفی قراردادهای آتی DOT، گام مهمی برداشت و فرآیند ETF را آغاز کرد. برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک ETF آتی DOT و در نهایت، یک ETF اسپات DOT در مرحله بعدی قرار گرفت. حجم معاملات در داخل مشتقات کوین بیس در نتیجه هیجان پیرامون این تحولات به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

چشم‌انداز وجود ETF پولکادات بسیاری از ناظران بازار را به وجد آورده است. اگر ETF توسط مقامات تایید شود، روند مثبتی برای آلتکوین‌های اکوسیستم پولکادات و توکن‌های بنیادی این شبکه پیش‌بینی می‌شود. این رشد قیمتی مخصوصا برای پروژه‌هایی که در اکوسیستم پولکادات ادغام شده‌اند بیشتر خواهد بود.

این خبر باعث شد قیمت پولکادات از زمان ریزش بازار تاکنون بیش از ۲۸٪ افزایش یابد.

نمودار قیمت دات در تامی فریم ۴ ساعته

تاثیر ETF پولکادات بر اکوسیستم آن؛ از Kusama تا Enjin

یکی از برندگان بزرگ احتمالی می‌تواند شبکه آزمایشی بلاکچین کوساما (Kusama) باشد که روی Substrate توسعه یافته است تا یک پلتفرم مقیاس‌پذیر با قابلیت تعامل را به توسعه‌دهندگان ارائه دهد. قیمت توکن KSM در زمان نگارش این مطلب ۲۱.۰۹ دلار و ارزش بازار آن ۳۲۰ میلون دلار است.

همچنین، تایید ETF برای شبکه Astar که یک پاراچین پولکادات است و DOT ​​را به بلاکچین های لایه ۱، از جمله اتریوم و کازماس متصل می‌کند، مفید خواهد بود. این موضوع برای سنتریفیوج (Centrifuge) یک سیستم DeFi مبتنی بر ادغام بلاکچین و امور مالی سنتی نیز صادق است.

پروژه‌هایی مانند Enjin، یک پلتفرم بازی اجتماعی با بیش از ۲۰ میلیون عضو و ۲۵۰٬۰۰۰ نفر جامعه بازی، نمونه‌هایی هستند که نشان می‌دهند چگونه این پذیرش فراتر از برنامه‌های مالی خواهد بود. با کمک رشد ناشی از ETF، انجین (Enjin) می‌تواند به لطف پایگاه کاربری بزرگ و ادغام خلاقانه بلاکچین به موفقیت بی‌سابقه‌ای دست یابد.

علاوه بر این، مانتا نتورک (Manta Network) که در محیط‌های اجرای مقیاس‌پذیر با دانش صفر (ZK) و برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) تخصص دارد، رقیب دیگری است که از افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران و تایید ETF پولکادات بهره می‌برد.

توییت در مورد درخواست کوین بیس

با این حال، در حالی که هیجانات در مورد یک ETF پولکادات افزایش یافته، نگرانی‌ها در مورد موانع نظارتی و نوسانات بازار باقی مانده است. از این رو، سرمایه‌گذاران به دقت تحولات منتهی به تاریخ تصویب پیش‌بینی شده در ۱۵ جولای را زیر نظر دارند.