دریافت تعهد سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری Lightnet Group از شرکت LDA

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 08 30 135629 - دریافت تعهد سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری Lightnet Group از شرکت LDA

شرکت فینتک Lightnet Group، خالق زیرساخت‌ های پرداخت فرامرزی مبتنی بر بلاک چین، تعهدی 50 میلیون دلاری از گروه سرمایه‌ گذاری LDA Capital دریافت کرده است.
لایت نت که مستقر در سنگاپور می باشد، اعلام کرد: از این بودجه برای تقویت Web3 و پرداخت های فرامرزی از طریق پروتکل Velo و گسترش فناوری این پروتکل استفاده خواهد کرد. این شرکت می تواند تا 3 سال آینده کل تعهدات را تا 100 میلیون دلار افزایش دهد.

Velo، پروتکلی است که توسط لایت نت، شریک Velo Labs توسعه یافته و بر خدمات پرداخت های فرامرزی، به ویژه در منطقه آسیا و اقیانوسیه متمرکز شده است. طبق اطلاعات وبسایت این شرکت، این پروتکل به موسسات مالی دارای مجوز اجازه می‌ دهد تا دارایی‌ های دیجیتال Velo را که بصورت یک به یک با ارز محلی مرتبط شده و از توکن بومی VELO که برای کمک به حفظ همبستگی با ارز محلی استفاده می شود، ایجاد و مبادله کنند.

لایت نت 31.2 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A در سال 2020 (1399) جمع آوری کرده بود. این سرمایه از شرکت سرمایه گذاری بانک چندملیتی مستقر در سنگاپور، یونایتد اورسیز بانک، UOB Venture Management، سون بانک، هش کی کپیتال و چند شرکت دیگر جمع آوری شده بود.