دفتر کنترل ارز ایالات متحده دستوری را علیه Anchorage Digital صادر کرد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

717 aHR0cHM6Ly9zMy5jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS91cGxvYWRzLzIwMjItMDQvOTZiOTRhMGMtYTk0Yy00YTJkLWI1MmItNGM1MzJiZjBhMjc2LmpwZw - دفتر کنترل ارز ایالات متحده  دستوری را علیه Anchorage Digital صادر کرد

دفتر کنترل ارز ایالات متحده( OCC)، گفته است که قصد دارد روند رسیدگی به پرونده بانک ارزهای دیجیتال Anchorage Digital را به دلیل نقض برخی الزامات ضد پولشویی پیگیری کند.
در اطلاعیه روز پنجشنبه، OCC اعلام کرد که بر اساس «عدم اتخاذ و اجرای برنامه انطباق» مطابق با قانون اسرار بانکی یا BSA و استانداردهای AML، حکم رضایتی را علیه Anchorage Digital صادر کرده است.

مایکل هسو(Michael Hsu)، مسئول کنترل ارز، گفت: «OCC همه بانک‌های دارای مجوز ملی را با همان استانداردهای بالا، خواه در فعالیت‌های سنتی یا بدیع انجام دهند، نگه می‌دارد. هنگامی که مؤسسات کوتاهی کنند، ما اقداماتی را انجام خواهیم داد و آنها را برای اطمینان از انطباق با قوانین و مقررات فدرال مسئول خواهیم دانست.»
انکوریج(Anchorage) یافته‌های کنترل‌کننده را نه می‌پذیرد و نه تکذیب می‌کند، اما گزارش شده است که بانک “اقدامات اصلاحی را آغاز کرده است و متعهد به انجام تمام اقدامات لازم و مناسب برای رفع نواقص است.” طبق تعریف، یک دستور رضایت به این معناست که دو طرف، در این مورد، انکوریج و OCC،به توافقی اصولی برای ادامه دادن فعالیت دست یافته‌اند.

طبق OCC، یک مهلت 15 روزه برای ایجاد کمیته ای برای “اقدامات اصلاحی خاص” وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که بانک با الزامات AML و BSA مطابقت دارد و گزارش پیشرفت برنامه را در حین اجرا صادر کند. علاوه بر این، دفتر دولتی به انکوریج دستور داد تا یک افسر BSA را برای اطمینان از رعایت آن در دسترس قرار دهد.
Anchorage اولین شرکت رمزارزی در ایالات متحده بود که در ژانویه 2021(دی 1400) یک منشور بانک ملی از OCC دریافت کرد.