دومین بانک بزرگ برزیلی معتقد است، بازار رمزارزها هنوز “بسیار کوچک” می باشد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • دومین بانک بزرگ برزیلی معتقد است، بازار رمزارزها هنوز “بسیار کوچک” می باشد
Screenshot 2022 08 24 at 17 03 34 shutterstock 1623260557.webp WEBP Image 1280 × 720 pixels — Scaled 89 - دومین بانک بزرگ برزیلی معتقد است، بازار رمزارزها هنوز "بسیار کوچک" می باشد

در حالی که بسیاری از نئوبانک ها و بانک های خصوصی سنتی خدمات سرمایه گذاری رمزارزی را به عنوان بخشی از سبد خدماتی خود راه اندازی کرده اند تا مشتریان را از خدمات خود بهره مند نمایند، برخی دیگر هنوز در فکر اینکار هستند. برادسکو (Bradesco)، دومین بانک بزرگ برزیل و لاتام از نظر دارایی، با بیش از 70 میلیون مشتری، هنوز علاقه ای به بازار رمزارزها ندارد.

اکتاویو دو لازاری جونیور (Octavio de Lazari Junior)، مدیرعامل برادسکو، دیدگاه خود را در مورد رمزارزها و اینکه چگونه این سرمایه‌ گذاری‌ ها در کشور تکامل خواهند یافت، منتشر کرد. از نظر لازاری جونیور، بازار رمزارزها هنوز بسیار کوچک است و ویژگی‌ های خطرناکی برای سرمایه‌ گذارانی دارد که علاقه‌ مند به سرمایه‌ گذاری در آن هستند. وی در این باره اظهار داشت:

«رمزارزها مواردی از سرمایه‌ گذاری‌ ها هستند که قابل لمس نبوده و ریسک‌ پذیرتر هستند و مردم علاقه مند به رمزارزها، از ریسک آن ها آگاه می باشند. بنابراین از نظر من، این یک بازار بسیار کوچک می باشد.»

علاوه بر این، او اظهار داشت که اگرچه شرکت امروز هیچ برنامه‌ ای برای ورود به بازار رمزارزها ندارد، اما در آینده ممکن است اوضاع تغییر کند. با این حال، او توصیه کرد که اگر هر یک از مشتریانش بخواهند در معاملات رمزارزها شرکت کنند، می توانند این کار را از طریق آگورا، بازوی سرمایه گذاری این بانک انجام دهند.