رئیس آزمایشگاه Ava می‌گوید: سرمایه زیادی منتظر ورود به رمزارزها در زمان مناسب می باشد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • رئیس آزمایشگاه Ava می‌گوید: سرمایه زیادی منتظر ورود به رمزارزها در زمان مناسب می باشد
2 1 - رئیس آزمایشگاه Ava می‌گوید: سرمایه زیادی منتظر ورود به رمزارزها در زمان مناسب می باشد

یکی از مدیران ارشد شرکت فناوری سازنده پلتفرم قراردادهای هوشمند آوالنچ (AVAX)، جان وو (John Wu)، معتقد است بسیاری از سرمایه گذاران رمزارزی که در حال حاضر دارای استیبل کوین هستند، آماده خرید بوده و منتظر فرصت مناسب هستند. رئیس آزمایشگاه Ava، در مصاحبه جدیدی با بلومبرگ می‌گوید: «با وجود کاهش شدید ارزش بازار رمزارزها در سال گذشته، اصول اساسی صنعت کریپتو قویتر می‌شود.»

او انتظار دارد که دارندگان استیبل کوین مجددا اقدام به سرمایه گذاری کنند تا در این مسیر سود قابل توجهی به دست آورند. «آنچه جامعه بازار رمزارزها باید بداند این است که شروع مجدد در فضای دارایی های دیجیتال همیشه وجود خواهد داشت. چرا که دلایل بسیار خوبی برای آن وجود دارد.»

«مسائل بنیادی بطور جدی در حال رشد می باشد. همچنین درمورد تحلیل تکنیکال نیز بهبود قابل مشاهده است. اگر به ارزش بازار رمزارزها دقت کنید، میبینید که دچار کاهش شده است، اما ارزش بازار استیبل کوین ها کاهش نیافته است. این مسئله نشانگر این است که افراد زیادی با در دست داشتن استیبل کوین ها، منتظر خرید سایر رمزارزها در فرصتی مناسب هستند.»

وقتی صحبت از اتریوم و انتقال آن به مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) در آبنده به میان می‌ آید، وو می‌ گوید که ادغام بدون توجه به اینکه همبستگی اتریوم و بیت‌ کوین در برابر نزدک از سطح 0.75 فعلی آن کاهش می‌ یابد، سود جدیدی ایجاد می‌کند.