رالی توقف‌ناپذیر سولانا؛ حجم معاملات SOL از بیت کوین هم پیشی گرفت!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • رالی توقف‌ناپذیر سولانا؛ حجم معاملات SOL از بیت کوین هم پیشی گرفت!

در روزهای اخیر، حجم معاملات سولانا از دو ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، یعنی بیت کوین و اتریوم، پیشی گرفته است. فراتر رفتن حجم معاملات سولانا از بیت‌ کوین و اتریوم در صرافی‌های متمرکز اصلی، نشان می‌دهد که علاقه معامله‌گران کریپتو به این ارز دیجیتال در آخر هفته همچنان بالا بوده است.
کانر گروگان، یکی از مدیران کوین‌بیس، با اشاره به این نقطه عطف برای اولین بار در ۲۴ دسامبر، بیان کرد که سولانا معاملات بیشتری نسبت به مجموع دو ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار به خود دیده است.

ریاض کاری، تحلیلگر پلتفرم اطلاعات کریپتو کایکو که در پاریس مستقر است، با تأیید بیشتر بر این یافته گفت که همین روند در دو پلتفرم‌ بزرگ معاملات ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کراکن و جمینی، نیز مشاهده شده است. همچنین در ۲ و ۳ روز گذشته، حجم معاملات این ارز دیجیتال در آپ‌بیت و مکسی هم از بیت‌ کوین و اتریوم پیشی گرفته است.
طبق نمودار زیر، در حالی که معاملات بیت‌ کوین و اتریوم درحال کاهش بودند، سولانا حدود ۴۰ درصد از فعالیت‌های معاملاتی در پلتفرم‌های رمزارزی متمرکز را به خود اختصاص داده که “بی‌سابقه” بوده و نشان‌ از علاقه پایدار به SOL در بازار دارد.

رالی توقف‌ناپذیر سولانا؛ حجم معاملات SOL از بیت کوین هم پیشی گرفت!بر اساس داده‌های بازار، در زمان انتشار این خبر، قیمت سولانا به حدود ۱۲۰ دلار رسیده است.