جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راه اندازی سه ETF ارز دیجیتال در استرالیا به تعویق افتاد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Sydbit3 832x468 1 - راه اندازی سه ETF ارز دیجیتال در استرالیا به تعویق افتاد

راه اندازی سه صندوق جدید مبادله ارزهای دیجیتال (ETF) در استرالیا، کمتر از یک هفته پس از اعلام رسمی، با تاخیر در آخرین لحظه مواجه شد و تلاش این کشور برای تبدیل شدن به بهترین مقصد در جهان توسعه یافته برای دارایی های دیجیتال را تضعیف کرد.
انتظار می‌رفت این وجوه در 27 آوریل(7 اردیبهشت) در صرافی Cboe استرالیا فعال شود اما اکنون به دلیل تاخیر از شرکت‌های حامی ETF ، به تعویق افتاده است.در پی آن هیچ جدول زمانی جدیدی برای راه اندازی منتشر نشده است.
ایوان متکالف(Evan Metcalf)، رئیس محصول در مدیریت ETF استرالیا گفت: “ما اواخر روز جمعه متوجه شدیم که یک ارائه‌دهنده خدمات پایین‌دستی ممکن است به طور کامل آماده پشتیبانی از راه‌اندازی ETF بیت‌کوین و اتریوم نباشد.”

یکی از نمایندگان Cosmos نیز امروز صبح تاخیر را تأیید کرد و گفت که این شرکت تأییدیه بورس را برای شروع قیمت‌گذاری دارد و در راستای این هدف کار می‌کند.
ETF یک محصول مالی است که قیمت یک دارایی اساسی را به عنوان سهمی که باید در بازارهای سهام معامله شود، دنبال می‌کند و به دارایی‌هایی می‌پردازد که سرمایه‌گذاران ممکن است در غیر این صورت قادر به سرمایه‌گذاری مستقیم در آن نباشند یا تمایلی به سرمایه‌گذاری مستقیم نداشته باشند.

همچنین شرکت های استرالیایی VanEck Australia، بتاشیرز کپیتال، و شرکت مدیریت دارایی Monochrome هنوز منتظر تاییدیه های ETF بیت کوین خود هستند.