ربات ChatGPT آینده سولانا در سال ۲۰۲۴ را پیش‌بینی کرد!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

توکن بومی سولانا (SOL) در سال جاری عملکرد فوق‌العاده‌ بیش از ۱۰۰۰ درصدی داشته و قیمت آن در اوایل این هفته به ۱۲۵ دلار رسیده است.

در همین حال، ارزش بازار این توکن برای مدت کوتاهی از مرز ۵۰ میلیارد دلار فراتر رفت و در حال حاضر در حدود ۴۸ میلیارد دلار است. این روند صعودی، SOL را به چهارمین رمزارز بزرگ بازار تبدیل کرد و از بایننس کوین (BNB) و ریپل (XRP) پیشی گرفت.

بنا به پیش‌بینی ربات هوش مصنوعی ChatGPT، پذیرش انبوه شبکه سولانا، مقابله با مسائل قبلی و سایر عوامل می‌تواند نقش کلیدی در افزایش بالقوه قیمت SOL در سال ۲۰۲۴ داشته باشد.

در همن راستا، پذیرش احتمالی فناوری و شبکه دارایی سولانا به دلیل هزینه‌های پایین و سرعت تراکنش سریع آن بوده که این شبکه را به یک اکوسیستم ترجیحی برای برنامه‌های غیرمتمرکز تبدیل می‌کند.

همچنین بر اساس تخمین ChatGPT، موفقیت آتی سولانا به مقابله با برخی از مسائل بستگی دارد؛ مسائلی همچون قطعی‌های متعدد شبکه‌ها که در چند سال اخیر رخ داده و موجب آسیب به پروتکل بلاکچین آن شده بود.

توسعه نظارتی نیز به‌ عنوان یکی دیگر از عوامل حیاتی نام برده شده است؛ به این صورت که اجرای قوانین مطلوب در صنعت ارزهای دیجیتال می‌تواند تأثیر مثبتی بر آینده SOL داشته باشد.

به گفته ChatGPT، نکته سوم به امکان ایجاد مشارکت‌های احتمالی بلاکچین اصلی با سازمان‌های برجسته اشاره می‌کند.

چنین همکاری‌های استراتژیکی می‌تواند کاربرد و پذیرش سولانا و متعاقب آن، ارزش بازار آن را به‌ طور بالقوه افزایش دهد. علی‌رغم رشد و پیشرفت سریع اخیر، ارزش بازار SOL با ۹۱ میلیارد دلار، همچنان با ارزش تقریبی بازار اتریوم با ۲۷۰ میلیارد دلار فاصله دارد.