رشد 12 درصدی XRP

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

XRP 1 - رشد 12 درصدی XRP

ناظران بازار ارز دیجیتال در نهایت پس از مدت ها شاهد از سرگیری روند بازیابی در این بازار شده اند، این درحالیست که پیشتر بازار ارز دیجیتال سال جاری را بسیار ناپایدار آغاز کرد و درحال حاضر با روندی امیدوار کننده در حال بهبود است.

بسیاری از دارایی های دیجیتال از قبیل ریپل (XRP) در هفته جاری رشد قابل توجهی را تجربه کرده اند. شایان ذکر است که کل ارزش بازار رمزارزها به 1.9 تریلیون دلار رسیده است.

بر اساس صرافی FTX، رمزارز XRP با رشد 12 درصدی در سطح 0.74 دلاری معامله می شود و از لحاظ ارزش بازاری (35.5 میلیارد دلار) ، در جایگاه هشتمین رمزارز بازار قرار دارد.

تا زمانی که گاوها مومنتوم فعلی خود را حفظ کنند ، سرمایه گذاران می توانند به تارگت 0.81 دلاری  برسند.

در صورت افزایش فشار فروش ، میانگین متحرک ساده 200 چهار ساعته (SMA) در 0.69 دلار می تواند به عنوان حمایت فوری XRP عمل کند.

رمزارز ریپل توسط تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران هولد می شود. همچنین گفتنی است که امروزه بانک های بزرگی از قبیل امریکن اکسپرس، بَنک آو اَمِریکا و بانک سانتاندر در راستای انجام تراکنش های خود در بستر شبکه ریپل از XRP استفاده می کنند.

علاوه بر کاربرد XRP در تراکنش‌های شبکه ریپل،  می‌توان در آن سرمایه‌گذاری کرد و با سایر رمزارزها قابل مبادله است.

با این حال، قابل ذکر است که نوسانات قیمت رمزارزها به عوامل بسیاری بستگی دارد. رمزارز ریپل نیز از این قاعده مستثنی نیست. رغبت سرمایه گذاران در این بازار تحت تأثیر طیف گسترده ای از عوامل، از قبیل احساسات بازار قرار می گیرد.