رشد 25 درصدی اتریوم POW قبل از ادغام

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

2022 09 13 16 43 48 Ethereum POW Tokens Spike by 25 Ahead of Merge After 70 Plunge Previously - رشد 25 درصدی اتریوم POW قبل از ادغام

ادغام مورد انتظار اتریوم در تقریبا یک روز آینده اتفاق می‌افتد، اما این بروزرسانی در حال حاضر تأثیر زیادی بر توکن PoW اتریوم داشته است.

در ۲۴ ساعت گذشته، نوسانات این توکن به شدت افزایش یافته است. ETHPOW پس از حضور در بازار ارزهای دیجیتال حدود ۷۸ درصد از ارزش خود را از دست داد.

در ۲۴ ساعت گذشته، ETHPOW بیش از ۲۵ درصد رشد کرده، که ممکن است به اعتقاد معامله‌گران به بازگشتی که پس از شروع ادغام اتفاق خواهد افتاد، مرتبط باشد. متأسفانه، حرکت وجوه خلاف این را نشان می‌دهد، زیرا اکثر ارائه‌دهندگان همچنان با اتریوم مانده‌اند و شبکه‌های جایگزین مانند اتریوم کلاسیک یا Ravencoin شاهد افزایشی در جریان نقدینگی خود نبوده‌اند.

سخت است که بگوییم اوضاع برای توکن اتریوم PoW چگونه خاتمه می‌یابد زیرا هش ریت اتریوم، از شبکه‌های جایگزین مثل اتریوم PoW جدا شده است.

واکنش اتریوم چگونه بوده است؟

از سوی دیگر، اتریوم نسبتاً آرام باقی مانده زیرا اکثر صندوق‌ها و سرمایه‌گذاران کوچک تمایل دارند از هرگونه عملیاتی با آن در قبل از این بروزرسانی بزرگ اجتناب کنند.

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت اتریوم بیش از ۱/۳ درصد افزایش یافته، اما ممکن است وضعیت آن پس از انتشار ادغام تغییر کند.