رمزارز Centcex مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس صرافی خود را راه اندازی می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • رمزارز Centcex مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس صرافی خود را راه اندازی می کند

رمزارز Centcex راه اندازی صرافی خود را اعلام کرد. این تیم اعلام کرد که این راه‌اندازی به زودی آغاز می‌شود و دوره جدیدی را در صنعت مبادلات رمزارزها آغاز خواهد کرد. مبادلات کنونی دارای مشکلات عمده ای هستند که آن ها را بسیار ناکارآمد می کند.

برخی از ویژگی های این صرافی شامل موارد زیر می باشد:

“سودهای جذاب برای سرمایه گذاری
دارای سرعت بالایی برای انجام معاملات
این صرافی نیازی به احراز هویت ندارد و NO-KYC است
همچنین این اکوسیستم محصولات نامحدودی خواهد داشت”

مقیاس پذیری، امنیت توکن، امنیت داده های کاربر و هزینه تراکنش ها از مشکلات عمده صرافی های فعلی هستند. موارد هک بسیار زیاد است و هک Bitmart آخرین مورد هک است که در آن حتی دارایی های بایننس نیز به سرقت رفته است. به همین دلیل است که آمدن صرافی که بتواند این مشکلات را برطرف کند، باعث ایجاد موج‌هایی در بازار رمزارزها خواهد شد.

صرافی کانتکس یک صرافی غیرمتمرکز رمزارزی است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است. تیم سازنده این صرافی مبتنی بر بایننس می‌گوید که در حال توسعه امن‌ترین، سریع‌ترین، ایمن‌ترین و ارزان‌ترین صرافی می باشد. این صرافی مبتنی بر بایننس تجربه بهتری را در یک پلتفرم امن تر به کاربران ارائه می دهد.

صرافی کانتکس در حال کار بر روی پروتکل اجماع برای رسیدگی به موضوع امنیت است. برخلاف صرافی‌های بزرگ که از پروتکل‌های آهسته و آسان برای هک اثبات کار استفاده می‌کنند، این صرافی از روش اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند. اثبات سهام یک مکانیسم توافقی است که از اعتبار سنجی ها برای تأیید همه تراکنش ها و ساخت بلوک های جدید استفاده می کند، وظایفی که توسط چند سیستم پایین رتبه در شبکه های اثبات کار انجام می شود.

امنیت این صرافی با قرار دادن شرط تعداد زیادی اعتباردهنده برای تأیید هر تراکنش به دست می‌آید. برای موفقیت یک تراکنش، 51 درصد از اعتباردهنده باید آن را تأیید کنند. برای یک هکر (ها) غیرممکن خواهد بود که 51% اعتبار سنجی را برای سرقت رمزارزی بدست آورد.

به این ترتیب این صرافی مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس ایمن تر می شود. موضوع سرعت، یکی دیگر از معضلات صرافی های بزرگ است. این صرافی در حال رفع آن به روشی آسان است. پروتکل اثبات سهام سرعت بالاتری در ساخت بلوک های جدید روی بلاکچین دارد. این به معنای تعداد بیشتری تراکنش در ثانیه در این صرافی است، و این همان روشی است که صرافی کانتکس به مشکلات مقیاس‌پذیری رسیدگی می‌کند.

تیم کانتکس همچنین با ایجاد یک تبادل NO-KYC به مشکل ایمنی داده ها رسیدگی می کند. این فناوری به کاربران این صرافی امکان می دهد تا به صورت ناشناس معامله کنند. کاربران اطلاعات شخص دیگری را که با او معامله می کنند نمی دانند زیرا داده های شخصی به اشتراک گذاشته نمی شود.

این صرافی به دلیل جوایز جذابی که توکن کانتکس ارائه می‌کند، در حال حاضر در جامعه کریپتو محبوبیت پیدا کرده است. فرآیند استیکینگ محبوب ترین نوع سرمایه گذاری است. این توکن با 100درصد APY از درآمد تولید شده را پاداش می دهد. با توجه به اینکه 3 درصد از مالیات 10 درصدی بر روی همه تراکنش‌ها به توسعه نامحدود محصول می‌پردازد، در آینده رمزارز CENX بسیار سودآور خواهد بود.

به عنوان یک صرافی مبتنی بر بایننس، کانتکس پتانسیل بسیار زیادی دارد. اگر این پروژه مشکلات کنونی صرافی ها را برطرف کند، جامعه کریپتو می گوید صرافی کانتکس یک پیشرفت بزرگ بعدی در دیفای خواهد بود. پلتفرم های رسانه های اجتماعی کانتکس را برای آخرین بروز رسانی ها دنبال کنید!