سرمایه‌گذاری غول خدمات مالی جهان در پپه، شایعه یا واقعیت؟!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

در تاریخ ۱۸ می، حساب تحلیلی lookonchain@ اعلام کرد که بنظر می‌رسد بلک‌راک (BlackRock) – بزرگ‌ترین شرکت مدیریت دارایی جهان – یکی از بزرگترین صاحبان توکن پپه (PEPE) باشد؛ زیرا تعداد زیادی از این توکن‌ را از بایننس برداشت کرده است.
توییت منتشرشده توسط این حساب در روز پنج‌شنبه نشان می‌داد که یک آدرس مرتبط با شرکت مدیریت سرمایه بلک‌راک، حدود ۱.۳ تریلیون PEPE را برداشت کرده و به چهار آدرس مختلف ارسال کرده است. اما در یک به‌روزرسانی انجام شده، همان حساب تحلیلی توضیح داد که آدرس مربوطه ممکن است یک آدرس تصادفی باشد که با نام بلک‌راک در دامنه eth ثبت شده است.
لری فینک، مدیرعامل بلک‌راک، به خاطر مخالفت خود با رمزارزها شناخته شده است. مانند بسیاری از مقام‌های بزرگ وال‌استریت، فینک تنها به بیت‌کوین توجه می‌کند و به تازگی بیت‌کوین را هم به خاطر طرفداری زیاد از آن مورد انتقاد قرار داده است.

با توجه به داده‌های ارائه شده توسط CoinMarketCap، در حال حاضر، قیمت توکن PEPE در حدود ۰.۰۰۰۰۰۱۶ دلار است و در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۶ درصد رشد داشته است. قیمت این توکن پس از رسیدن به اوج تاریخی در تاریخ ۱۳ می با شدت کاهش یافته است. در آن روز، پس از اضافه کردن تصویر پپه قورباغه توسط ایلان ماسک، این توکن با ۵۴٪ رشد روبرو شد.
اگرچه هنوز مشارکت واقعی بلک‌راک در توکن PEPE نامعلوم است، اما احتمالاً گزارش‌های ابتدایی بر اساس اقدامات قابل‌مشاهده در بلاکچین، به این نتیجه منجر شده بود. در حال حاضر، به نظر می‌رسد آدرس مذکور که برداشت توکن PEPE از آن صورت گرفته بود، ممکن است یک آدرس تصادفی با نام بلک‌راک در دامنه eth باشد.