جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سولانا موفق در حفظ حمایت ۱۱۸ دلار! آیا SOL قدرت عبور از سد ۱۴۰ دلار را نیز دارد؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • سولانا موفق در حفظ حمایت ۱۱۸ دلار! آیا SOL قدرت عبور از سد ۱۴۰ دلار را نیز دارد؟

قیمت سولانا (SOL) اخیرا پس از حمایت شدن در سطح ۱۱۸ دلار، افزایش چشمگیری را تجربه کرده است. در زمان نگارش این خبر، قیمت این ارز دیجیتال با افزایشی ۲.۳۸ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته به ۱۴۰.۳ دلار و ارزش بازار آن به ۶۵.۰۴ میلیارد دلار رسیده است.

همچنین، حجم معاملات این رمزارز طی این مدت با سقوطی ۳۵.۹ درصدی به ۲.۰۵ میلیارد دلار کاهش یافته است.

قیمت SOL در نمودار ۴ ساعته پس از حمایت شدن در سطح ۱۱۸ دلار، تلاش دارد به بالای میانگین متحرک ساده ۱۰۰ روزه و سطح مقاومت ۱۴۰ دلار برسد.

اندیکاتور مکدی (MACD) از صعود بیشتر قیمت حکایت دارد؛ زیرا میله‌های هیستوگرام مکدی در حال صعود بالای سطح صفر هستند و خط سیگنال نیز به صورت صعودی خط مکدی را قطع کرده است.solana-bounces-back-after-failing-to-break-118

اگرچه قیمت سولانا در نمودار ۱ روزه نزولی است و زیر میانگین متحرک ساده ۱۰ روزه قرار دارد، اما می‌توان مشاهده کرد که پس از عدم شکست حمایت ۱۱۸ دلار، با شتاب خوبی به سمت بالا حرکت نموده است.

اندیکاتور مکدی ۱ روزه نیز حرکت صعودی سولانا را تأیید می‌کند. میله‌های هیستوگرام مکدی بالای سطح صفر روندی افزایشی دارند و خطوط سیگنال و مکدی به همراه یکدیگر در حال صعود به سمت سطح صفر هستند.solana-bounces-back-after-failing-to-break-118

در حال حاضر، سولانا تلاش دارد بر مقاومت ۱۴۰ دلار غلبه کند که در این صورت، قیمت در ادامه مقاومت‌های ۱۶۰ و ۱۸۸ دلار را آزمایش خواهد کرد. از طرفی، عدم غلبه قیمت بر این مقاومت‌ها می‌تواند موجب سقوط به سمت حمایت‌های ۱۱۸، ۹۹ و ۷۹ دلار شود.