سومین میلیاردر ثروتمند مکزیک دوباره به خرید بیت کوین تاکید می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • سومین میلیاردر ثروتمند مکزیک دوباره به خرید بیت کوین تاکید می کند
salinas - سومین میلیاردر ثروتمند مکزیک دوباره به خرید بیت کوین تاکید می کند

سومین میلیاردر ثروتمند مکزیک، ریکاردو سالیناس پلیگو (Ricardo Salinas Pliego)، روز شنبه، بار دیگر توصیه هایی در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین ارائه کرده است.

سالیناس موسس و رئیس گروه سالیناس، گروهی از شرکت‌هایی است که علاقه‌مند به ارتباطات، رسانه، خدمات مالی و فروشگاه‌های خرده‌فروشی هستند. طبق فهرست میلیاردرهای فوربس، دارایی خالص او در حال حاضر بیش از 13 میلیارد دلار است. این میلیاردر روز شنبه در توئیتی از دنبال کنندگان خود در توئیتر خواست تا بیت کوین بخرند و به خرید ادامه دهند تا زمانی که قیمت بیت کوین هنوز پایین است. توئیت او چنین است:

“شما باید بیت کوین بخرید (وقتی قیمت پایین است به خرید ادامه دهید)، سپس فقط بیت کوین خود را نگه دارید، فروش را فراموش کنید. به من اعتماد کنید مطمئنا بعداً از من تشکر خواهید کرد.”

این اولین بار نیست که سالیناس خرید بیت کوین را به شدت توصیه می کند. او در ژوئن سال گذشته (خرداد 1400) توضیح داد: “بیت‌کوین یک دارایی است که ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای دارد. تمام مزایایی که بیت‌کوین دارد، باعث می شود به طلای دنیای مدرن تبدیل شود.”

سالیناس اغلب به ارزهای فیات حمله می کند و آن ها را تقلب می خواند. او اظهار داشت: “دولت‌ها بیت‌کوین را دوست ندارند. این باعث می‌شود که مردم بتوانند از دام ارزهای فیات خارج شوند، چرا که پول فیات همان کلاهبرداری است.” او در ماه نوامبر (آبان-آذر) به “مقیاس خلق پول جعلی” در ایالات متحده اشاره کرد و اظهار داشت: “ایالات متحده روز به روز بیشتر شبیه هر کشور غیرمسئول جهان سوم دیگری می شود.” او سپس توصیه کرد: “«همین الان بیت کوین بخرید.”

او در دسامبر (آذر-دی) تکرار کرد: “از پول فیات دوری کنید. دلار، یورو، ین یا پزو، همه آن ها یک داستان هستند. این پول جعلی ساخته شده از کاغذ و دروغ است. بانک های مرکزی بیش از هر زمان دیگری پول چاپ می کنند. روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید.”