سومین و آخرین ادغام شبکه آزمایشی اتریوم، بنام Goerli فعال شد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 08 11 at 09 29 54 4MQRAJIWVRCJXBWPLQ27HRJVNI.jpg JPEG Image 3764 × 2823 pixels — Scaled 22 - سومین و آخرین ادغام شبکه آزمایشی اتریوم، بنام Goerli فعال شد

قبل از اینکه بلاکچین اتریوم حرکت مورد انتظار خود را از الگوریتم اثبات کار به سمت الگوریتم اثبات سهام با موفقیت انجام دهد، سومین و آخرین شبکه محیط آزمایشی (testnet) آن نیز ادغام شده است.

Goerli آخرین مورد از سه شبکه آزمایشی عمومی بود که در “آخرین تمرین” ادغام اجرا شد. پس از این، انتظار می‌رود که ادغام شبکه اصلی در اواخر سپتامبر (اوایل مهر 1401) رخ دهد.

هنگامی که سختی کل ترمینال (TTD) از 10,790,000 فراتر رفت، در حدود ساعت 1:45 به وقت محلی، شبکه به اثبات سهام (PoS) تبدیل شد.

در 27 ژوئیه (5 مرداد)، اتریوم برای آماده شدن برای ادغام شبکه آزمایشی، ارتقای Bellatrix به زنجیره گوئرلی، Prater را اعلام کرد. پس از فعال شدن زنجیره Bellatrix در 4 آگوست (13 مرداد)، تنها چیزی که باقی ماند این بود که با گوئرلی ادغام شود، بنابراین شبکه آزمایشی می‌ تواند در زنجیره اثبات سهام به کار خود ادامه دهد.

ادغام شبکه آزمایشی، پروژه را یک قدم به ارتقاء شبکه اصلی اتریوم در اواخر سال جاری نزدیکتر می کند. دو ادغام شبکه آزمایشی قبلی، Ropsten و Sepolia نیز تا حد زیادی موفقیت‌ آمیز بودند و اعتماد جامعه اتریوم را افزایش دادند که ادغام واقعی، امسال می‌ تواند اتفاق بیفتد.