جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سیستم هوش مصنوعی Metap برای ارتقاء سطح بازی NFT و Metaverse آماده می شود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

01 Metap - سیستم هوش مصنوعی Metap برای ارتقاء سطح بازی NFT و Metaverse آماده می شود

اکوسیستم NFT-گیمفای Metap، اکنون در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به بازی NFT و متاورس پیشرو در فضا است. این پروژه کاملاً مبتنی بر هوش مصنوعی میباشد که یکی از ویژگی های کلیدی آن است. این فناوری می تواند بر اکوسیستم بازی NFT تأثیر بگذارد. از این رو، تغییرات اساسی در بازی‌های متاورس موبایل و رایانه شخصی ایجاد می‌شود.

نسخه بتای بازی NFT با ویژگی های هوش مصنوعی هم اکنون آماده است. به عبارت دیگر، بازیکنان در شبکه نگران هیچ گونه ریسک توسعه نخواهند بود. علاوه بر این، متاپ نیز گیمرهای خود را قادر می‌سازد تا دنیا های مختلفی را ایجاد کنند و به آن‌ها سفر کنند. در واقع، این ویژگی ها بازی را به یک سطح کاملا جدید می آورند.

از نظر فنی، بازی دارای گرافیک AAA با ویژگی های هوش مصنوعی خواهد بود. این برنامه همچنین یک فرآیند شبیه سازی مبتنی بر هوش مصنوعی بزرگ را ادغام می کند که می تواند گیم پلی شبکه را ارتقا دهد.

در ضمن، این بازی به صورت کامل، هم به صورت آنلاین و هم به صورت چند نفره(شبکه) قابل اجرا خواهد بود. همچنین بازاری خواهد داشت که آماده ارتباط با بازی های دیگر است. این بازار دارای بازی های زیادی است زیرا تجارت بازی را در بالاترین سطح نگه می دارد. ضمنا فروش زمین متاورس و لوازم جانبی NFT در آن پذیرفته می باشد.

متاپ برای حفظ جایگاه خود در بازار، با چندین شرکت در این فضا همکاری می کند. لیست شرکای Metap شامل Smaugsnft، iXiR Swap و CoinSale می‌شود. همچنین همکاری های احتمالی دیگری با سازمان هایی مانند Gainpool در ماه فوریه(نیمه اول اسفند) وجود دارد.

از طرفی شبکه، 1 الی 2 ماه پس از راه اندازی دمو را منتشر می کند و 3 تا 6 ماه دیگر نسخه کامل را آماده می کند. مهمتر از همه، متاپ به توسعه بازار و سیستم سهام خود ادامه خواهد داد. انتظار می‌رود این شرکت ظرف 3 ماه آینده این توسعه را نهایی کند.

علاوه بر این، Metap در حال حاضر آماده است تا در بسیاری از صرافی‌های موجود در این فضا فهرست شود. بر اساس اطلاعات به دست آمده توسط CoinQuora، مبلغ هنگفتی معادل 750 هزار دلار به نقدینگی اضافه خواهد شد.