شرکت انیموکا برندز در پی ساخت بازی‌های RPG بلاکچینی

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

717 aHR0cHM6Ly9zMy5jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS91cGxvYWRzLzIwMjItMDQvYzVjYWRlMWYtZDQ5Yy00NzFlLTllMDUtNmI3MjY1ODQ2ZjllLmpwZw - شرکت انیموکا برندز در پی ساخت بازی‌های RPG بلاکچینی

انیموکا برندز(Animoca Brands)، روز سه شنبه Eden Games را به مجموعه خود اضافه کرد. Eden Games ناشر بازی های مسابقه ای محبوب از جمله سری Gear.Club و Test Drive است. Animoca امیدوار است این خرید، اکوسیستم REVV Motorsport بازی‌های مسابقه‌ای مبتنی بر بلاک چین در Polygon را تقویت کند.
روز چهارشنبه، Animoca اعلام کرد که Darewise Entertainment، یک استودیوی بازی سازی مستقر در پاریس را خریداری می کند که توسط مدیران سابق Ubisoft و دیگر پیشکسوتان صنعت بازی های AAA تأسیس شده است. Darewise در حال حاضر در حال توسعه یک بازی نقش‌آفرینی آنلاین چند نفره یا MMORPG است که Life Beyond نام دارد. به گفته VentureBeat، انیموکا برندز با 70 درصد از سهام Darewise Entertainment موافقت کردند.

یات سیو، یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت Animoca Brands،یکی از عوامل اصلی را تجربه جمعی تیم حامی Darewise در فرنچایزهایی مانند Assassin’s Creed و The Division ذکر کرد. Life Beyond که در مورد یک سیاره بیگانه است که در جنگ گرفتار شده است، بر روی Unreal Engine ساخته می شود.
طبق گفته این شرکت، Life Beyond قصد دارد «بازیکنان را برای تصمیم گیری در سطح فردی از طریق انتخاب های بازی خود و همچنین به صورت جمعی با اتخاذ تصمیمات مهم در جهت آینده بازی، توانمند کند».