شرکت بلاک چین Elliptic، میلیون ها دلار در کیف پول رمزارزی تحریم شده پیدا کرده است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • شرکت بلاک چین Elliptic، میلیون ها دلار در کیف پول رمزارزی تحریم شده پیدا کرده است
4444444444 1 - شرکت بلاک چین Elliptic، میلیون ها دلار در کیف پول رمزارزی تحریم شده پیدا کرده است

شرکت امنیتی و پزشکی قانونی بلاک چین Elliptic با مقامات برای افشای کیف پول های رمزارزی وابسته به افراد یا سازمان های تحریم شده همکاری می کند.
این شرکت مستقر در بریتانیا، کیف پولی با “دارایی های رمزارزی قابل توجه” به ارزش میلیون ها دلار کشف کرده است که ممکن است به مقامات و بخش های تحریم شده روسیه مرتبط باشد.
تام رابینسون(Tom Robinson)، یکی از بنیانگذاران Elliptic، در صحبت با بلومبرگ در 14 مارس(23 اسفند) گفت که رمزارز می تواند برای فرار از تحریم ها استفاده شود. با این حال، به طور گسترده گزارش شده است و اکنون به طور کلی پذیرفته شده است.
در این گزارش ارزش دقیق ارز دیجیتال در کیف پولی که کشف کرده یا ماهیت دارایی‌هایی که در اختیار دارد، مشخص نشده است.

Elliptic تاکنون بیش از 400 سرویس رمزارزی را شناسایی کرده است که به کاربران ناشناس اجازه می دهد دارایی های دیجیتال را با روبل معامله کنند. همچنین بیش از 15 میلیون آدرس رمزنگاری را به فعالیت های جنایی مرتبط با روسیه متصل کرد.
رابینسون افزود که فعالیت های مربوط به روبل در برخی از این خدمات یک هفته قبل از شروع جنگ افزایش یافت. Tornado Cash که تراکنش‌های اتریوم و ERC-20 را نامشخص می‌کند، یکی از این ارائه‌دهندگان است که از محدود کردن خدمات یا پیروی از تحریم‌ها خودداری کرده است.