شرکت محصولات سرمایه‌گذاری 21.co به بزرگ‌ترین تک‌شاخ سوئیسی کریپتو تبدیل شد

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • شرکت محصولات سرمایه‌گذاری 21.co به بزرگ‌ترین تک‌شاخ سوئیسی کریپتو تبدیل شد
2022 09 06 19 18 31 Crypto investment product firm 21.co raises 25M to reach 2B valuation - شرکت محصولات سرمایه‌گذاری 21.co به بزرگ‌ترین تک‌شاخ سوئیسی کریپتو تبدیل شد

شرکت 21.co، پلتفرم مادر ارائه‌دهنده محصولات قابل معامله (ETP) در 21Shares، به «بزرگ‌ترین تک‌شاخ سوئیسی حوزه کریپتو» تبدیل شده است.

این شرکت ۲۵ میلیون دلار در دور جدید سرمایه‌گذاری خود به رهبری مارشال ویس (Marshall Wace)، صندوق تامینی مستقر در لندن جمع‌آوری کرد. با این سرمایه‌گذاری جدید ارزش شرکت به ۲ میلیارد دلار می‌رسد.

هانی راشوان (Hany Rashwan)، بنیانگذار 21.co به Cointelegraph گفت: 21.co برای اتحاد 21Shares با Amun و سایر پروژه‌های رمزارزی مشابه طراحی شده است.

راشوان گفت تمام محصولات ETP که توسط 21Shares ارائه می‌شوند، همان نامگذاری قبلی را حفظ خواهند کرد. او همچنین گفت که نام جدید تغییر زیادی را در نحوه فعالیت 21Shares ایجاد نخواهد کرد.

به گفته راشوان، سرمایه‌ جمع‌آوری‌شده به ۲۱.co کمک می‌کند تا به گسترش تجارت خود در سطح جهانی ادامه دهد. مدیرعامل این شرکت خاطرنشان کرد: شرکت ما به طور خاص بر حضور بیشتر در بازارهای اصلی اروپایی متمرکز است و آماده می‌شود تا ورود خود به خاورمیانه را نیز آغاز کند.

راشوان همچنین گفت که 21.co با وجود ادامه‌دار بودن زمستان ارزهای دیجیتال، شاخص‌های رشد قابل توجهی را در سال جاری گزارش کرده است.

به گفته او، 21.co بین سپتامبر ۲۰۲۱ (شهریور ۱۴۰۰) تا سپتامبر ۲۰۲۲ (شهریور ۱۴۰۱) بیش از ۶۵۰ میلیون دلار دارایی خالص جدید ثبت کرده است. این شرکت در سال گذشته تعداد کل کارکنان را ۷۵ درصد افزایش داده و در نوامبر ۲۰۲۱ (آبان ۱۴۰۰) به بالاترین سطح دارایی‌های تحت مدیریت خود رسید. رشوان گفت:

«این نقاط عطف نشان‌دهنده اعتماد سرمایه‌گذاران به آینده رمزارزها، حتی در زمستان کریپتویی است.»