شرکت مشاوره ای Virtuzone مستقر در دبی، شروع به پذیرش رمزارزها کرده است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • شرکت مشاوره ای Virtuzone مستقر در دبی، شروع به پذیرش رمزارزها کرده است
Screenshot 2022 08 30 093235 - شرکت مشاوره ای Virtuzone مستقر در دبی، شروع به پذیرش رمزارزها کرده است

شرکت Virtuzone، ارائه‌ دهنده خدمات مشاوره ای برای راه اندازی کسب و کار در دبی، پرداخت‌ های رمزارزی را با استفاده از Binance Pay آغاز کرده است.

ندیم لدکی (Nadeem Ladki)، مدیر اجرایی توسعه کسب و کار و مشارکت های استراتژیک در بایننس گفت: تصمیم Virtuzone برای پذیرش پرداخت های رمزارزی و همکاری با بایننس پی در سیستم های خود، جریان نوآوری ها را افزایش می دهد و بهترین راه را برای راه اندازی کسبوکار در امارات نشان می دهد.

بایننس پی، یک سرویس پرداخت فرامرزی با رمزارزها است که توسط صرافی رمزارزی بایننس طراحی شده و از بیش از 40 رمزارز از جمله بیت کوین، اتریوم و استیبل کوین USDC پشتیبانی می کند. این پلتفرم برای فعال کردن انتقال فوری پول در سطح بین‌ المللی و انتقال از کاربر به کاربر در نظر گرفته شده است و کارمزد تراکنش‌ های شخص ثالث را حذف می‌ کند.

دبی در ماه‌ های اخیر با هدف تبدیل شدن به یک مرکز رمزارزی در جهان، یک سازمان نظارت بر مقررات دارایی‌ های دیجیتال (VARA) تأسیس کرد و تعدادی از قوانین مرتبط با رمزارزها را نیز تصویب کرد. از جمله این پیشرفت‌ ها، تلاش دبی برای اعطای مجوزهای عملیاتی به چندین صرافی برجسته رمزارزی است که ممکن است باعث تسریع در پذیرش پرداخت‌ های رمزارزی توسط شرکت‌ ها در سراسر امارات شود.