جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت های برتر در سطح جهان 6 میلیارد دلار روی شرکت های رمزارزی و بلاک چین سرمایه گذاری کردند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • شرکت های برتر در سطح جهان 6 میلیارد دلار روی شرکت های رمزارزی و بلاک چین سرمایه گذاری کردند
internet search engine g2e6519d91 1280 - شرکت های برتر در سطح جهان 6 میلیارد دلار روی شرکت های رمزارزی و بلاک چین سرمایه گذاری کردند

ظهور ارزهای دیجیتال و فناوری آن، نیروی قوی و جذابی را در چند سال گذشته ایجاد کرده است. با امکان بالای فناوری بلاک چین، بسیاری از شرکت های غول پیکر جهان علاقه خود را نشان داده اند.
این به دلیل مزایا و کاربردهای عظیمی است که از طریق فناوری نوآورانه بلاک چین حاصل می شود. همچنین، در بیشتر موارد، یک اقدام امنیتی در حفاظت از اطلاعات حساس ارائه می کند.
علاوه بر این، مزایای سرمایه گذاری از فناوری بلاک چین در مقایسه با سرمایه گذاری های سنتی بسیار زیاد است.
طبق مطالعه اخیر Blockdata، بیش از 40 شرکت بزرگ جهانی در شرکت ها و پروژه های بلاک چین سرمایه گذاری کرده اند. این نظرسنجی که بین سپتامبر 2021 و ژوئن 2022(شهریور 1400 و خرداد 1401) انجام شد، نشان داد که میزان سرمایه گذاری حدود 6 میلیارد دلار است. Blockdata مشاهدات خود را با مطالعه فعالیت سرمایه گذاری حدود 100 شرکت بزرگ دولتی و ارزش بازار آنها هدایت کرد.

برای ایجاد تحقیقات خود، شرکت تحلیلی بر اندازه سری های مالی شرکت های غول پیکر متمرکز شد.
از مطالعات و مشاهدات خود، سامسونگ به عنوان برترین شرکت فعال شناخته شد. در طول دوره مورد بررسی در حدود 13 شرکت مختلف سرمایه گذاری کرد. مشارکت این شرکت در این دوره ها حدود 979 میلیون دلار جمع آوری کرد.
با این حال، شرکت مادر گوگل، آلفابت، به عنوان برترین سرمایه گذار با بالاترین ارزش ظاهر شد. این شرکت در چهارسری تامین مالی شرکت کرد و تا 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرد.