جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شرکت Griffin صندوق بازی و وب3 750 میلیون دلاری راه اندازی می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

photo 2022 03 08 00 23 18 - شرکت Griffin صندوق بازی و وب3 750 میلیون دلاری راه اندازی می کند

شرکت Griffin Gaming Partners راه اندازی دومین صندوق خود را که مرتبط با بازی می باشد، اعلام کرده است که بر سرمایه گذاری در دورهای اولیه و رشد شرکت هایی که به ساخت بازی های مبتنی بر بلاکچین یا بازی های سنتی اختصاص داده شده اند، تمرکز خواهد داشت. این صندوق، که گزارش شده بود 750 میلیون دلار جذب سرمایه داشته است، یکی از بزرگترین صندوق هایی است که به سرمایه گذاری های سرگرمی تعاملی اختصاص داده شده است.

با توجه به اعداد و ارقامی که از سوی این شرکت به دست می‌آید، بازی به شکلی فراگیر برای سرگرمی تبدیل شده است و از فیلم‌ها، موسیقی و کتاب‌ها پیشی گرفته است. بر اساس گزارش ها، انتظار می رود این بخش در دهه آینده 248 درصد رشد کند. این فرصت همان چیزی است که گفته می شود شرکای بازی Griffin را برای سرمایه گذاری بزرگ در این صنعت تشویق می کند.

پیتر لوین (Peter Levin)، یکی از شرکای موسس این شرکت، نحوه استفاده از این سرمایه ها را روشن کرد. او در مصاحبه ای که با فوربس انجام داد، اظهار داشت:

“ما یک صندوق اسپری و دعا نیستیم. ما در هر زمان معینی فقط 70 شرکت در پرتفوی نخواهیم داشت. ما به اتخاذ یک رویکرد منضبط ادامه خواهیم داد.”

با این سرمایه گذاری، شرکت اکنون بیش از 1 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد، از جمله ارقام مربوط به اولین صندوق خود که گزارش شده است 235 میلیون دلار در نوامبر (آبان-آذر) جمع آوری کرده است.