شرکت Mercado Libre رمزارز mercadocoin را در برزیل عرضه می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 08 20 at 18 49 04 shutterstock 2173827585.webp WEBP Image 1280 × 720 pixels — Scaled 89 - شرکت Mercado Libre رمزارز mercadocoin را در برزیل عرضه می کند

شرکت Mercado Libre، ارائه دهنده خدمات مالی یونیکورن در Latam، گنجاندن رمزارزها را به عنوان بخشی از برنامه پاداش وفاداری خود اعلام کرده است. این شرکت از راه‌ اندازی توکن خود با نام mercadocoin خبر داد که برای تقویت پاداش‌ های خود به کاربران استفاده می‌ شود. این توکن که قرار است در بستر اتریوم ایجاد شود، به کاربرانی تعلق می گیرد که مقالات خاصی را که در پلتفرم Mercado Libre که با برنامه وفاداری شناسایی شده‌ اند، خریداری کنند.

این برنامه که در حال حاضر در حال اجراست، فقط شامل مشتریان برزیلی می شود، اگرچه شرکت قصد دارد آن را به کشورهای دیگری هم در لاتام گسترش دهد. با این حال، مرکادو لیبره هیچ جزئیاتی در مورد این گسترش ارائه نکرد. این مرحله اولیه تنها شامل 500000 نفر خواهد بود، اما هدف آن رسیدن به 80 میلیون مشتری تا قبل از سپتامبر (شهریور) است.

جزئیات توکن

مرکادو کوین ابتدا با قیمت 0.10 دلار راه اندازی می شود و سپس این شرکت به آن اجازه می دهد تا قیمت آن در بازار شناور شود. در حالی که مرکادو لیبره برنامه‌ ای برای فهرست کردن توکن جدید در صرافی‌ های خارجی ندارد، اما این توکن ERC-20 است و در بازارهای موازی دیگری مانند صرافی‌ های غیرمتمرکز مختلف مانند Uniswap می تواند خرید فروش شود.