شکایت صرافی Coinberry کانادا از کاربران خود به دلیل سوءاستفاده از ایراد نرم افزاری

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • شکایت صرافی Coinberry کانادا از کاربران خود به دلیل سوءاستفاده از ایراد نرم افزاری

 

صرافی رمزارزی کانادایی Coinberry، از کاربران خود که از ایراد نرم افزاری آن سوء استفاده کرده و توانسته اند مقادیری بیت کوین را بدون پرداخت پول به دست آورده اند، شکایت کرده است.

کوین بری، یک پلتفرم خرید و فروش رمزارزی تنظیم شده، متعلق به Wonderfi Technologies، مستقر در ونکوور کانادا است، شرکتی که توسط کوین اولری، ستاره برنامه تلویزیونی شارک تانک حمایت می‌ شود.

این دادخواست که در ماه ژوئن (خرداد) در آنتاریو تنظیم شد، توضیح می‌ دهد که در طی یک ارتقاء نرم‌ افزاری در سال 2020، کوین بری به طور تصادفی به کاربران اجازه داده بود بیت‌ کوین را با دلارهای کانادایی خریداری کنند که در واقعیت به حساب‌ هایشان منتقل نشده بود.

صرافی توضیح داد که در خلال این ایراد نرم‌ افزاری، مشتریان می‌ توانند انتقال الکترونیکی داخلی را آغاز کنند، یعنی به عبارتی مبلغی را که به حساب‌ های کوین بری خود واریز می‌ شود، دریافت کنند، بیت‌کوین بخرند، آن ها را به خارج منتقل کنند و انتقال الکترونیکی اصلی را لغو کنند. با انجام این کار، آنها وجوه خود را حفظ کرده و بیت کوین رایگان دریافت کردند.

به گفته کوینبری، 546 کاربر توانستند در مجموع حدود 120 بیت کوین را بدون پرداخت هزینه قبل از رفع مشکل نرم افزاری به دست آورند. در دادخواست آمده است:

«کوین بری با تمامی این 546 کاربر از طریق ایمیل تماس گرفت و خواستار بازگرداندن بیت‌ کوین‌ های به رایگان دریافت شده می باشد.» با اینجام این کار، کوین بری توانست تقریباً 37 بیت‌کوین از آن دسته را از 270 کاربر که از ایراد نرم افزاری سوءاستفاده کرده بودند را بازگرداند.