شیبا اینو در آستانه شکستن سقف الگوی نزولی خود! اهداف بعدی کدامند؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • تحلیل
  • شیبا اینو در آستانه شکستن سقف الگوی نزولی خود! اهداف بعدی کدامند؟

شیبا اینو طی هفته گذشته افزایش قیمت را تجربه کرده و این روند صعودی همچنان ادامه دارد. بر اساس داده‌های بازار، قیمت این توکن از کف سالانه خود یعنی ۰.۰۰۰۰۰۵۴۳ دلار، افزایش یافته و اکنون به ۰.۰۰۰۰۱۰۹ دلار رسیده است.

همچنین، رشد قیمت این ارز دیجیتال از ابتدای سال تاکنون ۳۶ درصد بوده است. قیمت شیبا با حفظ یک روند صعودی، در حال نزدیک شدن به مقاومت الگوی کنج نزولی است.

در این میان، افزایش شدید حجم معاملات از احتمال شکست مقاومت پیش رو حمایت می‌کند.

shiba-inu-price-prediction-as-shib-edge-close-to-35-rally

با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۴، بازار ارزهای دیجیتال نسبت به تایید بالقوه ETF اسپات بیت کوین خوش‌بین است و این خوش‌بینی بر ارزهای دیجیتال مختلف از جمله شیبا تأثیر مثبت گذاشته است.

روند صعودی کلی ادامه‌دار است و انتظار می‌رود قیمت با همین روند، مقاومت پیش روی خود را به چالش بکشد. پس از شکست این مقاومت، قیمت حدود ۶ تا ۸ درصد افزایش خواهد یافت.

هدف بعدی نیز غلبه بر مقاومت ۰.۰۰۰۰۱۱۸۷ دلار خواهد بود.شیبا در کوتاه مدت در حال تجربه صعود قیمت است. با این وجود، با اتخاذ دیدگاه بلند مدت یک الگوی کنج نزولی را مشاهده می‌کنیم.

در حال حاضر، قیمت این میم‌کوین پس از یک هفته صعود، ۱۵.۳ درصد افزایش یافته است که نظریه شکست مقاومت را تقویت می‌کند. با این حال، خط روند مقاومت که پیش از این چند بار آزمایش شده است، به عنوان یک سد قوی عمل خواهد کرد.

شکست این مقاومت می‌تواند سیگنالی قوی برای تغییر روند باشد. در این صورت، اهداف بعدی شیبا ۰.۰۰۰۰۱۵۷ دلار و سپس، ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار خواهند بود.

shiba-inu-price-prediction-as-shib-edge-close-to-35-rally