جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

شیبا اینو و توکنهای دیگر اکنون توسط Binance Custody پشتیبانی می شوند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

2022 02 21 10 01 31 Window - شیبا اینو و توکنهای دیگر اکنون توسط Binance Custody پشتیبانی می شوند

طبق اعلامیه ای که در 20 فوریه(دیروز) منتشر شد، Shiba Inu (SHIB) و Audius (AUDIO) و Perpetual Protocol (PERP) و SKALE Network (SKL) و Injective (INJ) اکنون توسط Binance Custody پشتیبانی می شوند.

در حالی که موسسات مالی سنتی معمولاً طبق قانون به عنوان متولی عمل می کنند، ارزهای رمزپایه به مردم اجازه می دهند برای جلوگیری از خطرات طرف مقابل، بانک خودشان شوند. با این حال، به دلیل گسترش جرم و جنایت در صنعت ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران نهادی معمولاً به جای کنترل دارایی های خود، به خدمات متولی شخص ثالث برای محافظت از ثروت خود نیاز دارند.

متولیان ارزهای دیجیتال، کلیدهای خصوصی مشتریان را ذخیره می‌کنند و معمولاً دارایی‌های رمزنگاری را که مدیریت می‌کنند، بیمه می‌کنند.

شرکت‌هایی مانند جمینای و Nuri نیز خدمات حضانت را برای سرمایه‌گذاران خرد ارائه می‌کنند، اما BitGo و Paxos فقط مشتریان نهادی مانند صندوق‌ها و دفاتر خانوادگی را می‌پذیرند.

این غول ارز دیجیتال به مشتریان خود یک طرح بیمه ارائه می دهد. بایننس کاستودی قصد دارد آزمایش مستقل SOC 2 Type 2 خود را برای اثبات امنیت عملیاتی خود تکمیل کند.

بایننس برای توزیع کنترل بر وجوه مشتریان به محاسبات چند جانبه ایمن (MPC) متکی است. راه حل کیف پول واجد شرایط آن، برای ذخیره سازی ایمن استفاده می شود.

اوایل این ماه، Binance Custody شروع به ارائه پشتیبانی برای Gala (GALA)، Zilliqa (ZIL)، WINkLink (WIN) و Immutable X (IMX) کرد.