شیبا اینو و دوج کوین؛ ارزهای رمزنگاری شده با بیشترین جستجو در Google ایالات متحده در ماه نوامبر

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • شیبا اینو و دوج کوین؛ ارزهای رمزنگاری شده با بیشترین جستجو در Google ایالات متحده در ماه نوامبر

هر کسی که فکر می‌کند در این مرحله ارزهای دیجیتال بی‌فایده هستند، ممکن است بخواهد انتظارات خود را اصلاح کند. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که در بسیاری از ایالات کشور آمریکا، مردم بیشتر به سکه های میم با تم توله سگ مانند Dogecoin یا Shiba Inu علاقه مند هستند تا به پروژه های جدی بزرگی که ادعا می کنند یک انقلاب مالی هستند.

اگرچه بیت کوین و اتر بیش از 60 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده اند، اما در طول سال 2021، دوج کوین و شیبا اینو قلب آمریکایی ها را به دست آورده اند و در 30 ایالت از 50 در کشور ایالات متحده ترند شده اند.

Dogecoin تقریبا نیمی از ایالات متحده را تسخیر می کند

طبق مطالعه شرکت تحقیقاتی The Advisor Coach که توسط Business Insider پوشش داده شده است، در ماه گذشته به طور متوسط ​​۷ میلیون جستجو برای محتوای Dogecoin انجام شده است. چنین سطحی از علاقه از میانگین بیت کوین و اتریوم در مجموع بیشتر است. به گفته Business Insider، چنین نشانه‌هایی با نفوذ پدر دوج در ارتباط است:

افزایش بهره را می توان تا حدی به تایید ایلان ماسک(Elon Musk) نسبت داد که در اوایل سال اعلام کرد که تسلا دوج کوین را به عنوان نوعی پرداخت می پذیرد.

و اگرچه نشریه مالی معروف The Motley Fool، دوج را به عنوان یک “توکن تبلیغاتی بدون ابزار واقعی در جهان” فهرست می کند، به نظر می رسد که در آینده نزدیک همه چیز می تواند با یک سری سرمایه گذاری های اساسی و علاقه ایلان ماسک به سمت بهبود کد Doge تغییر کند و آن را با استانداردهای قابل استفاده جهانی تطبیق دهید.

شیبا اینو می خواهد سگ آلفا شود

شیبا اینو خیلی عقب نیست. اسپین آف Dogecoin در حال حاضر بر جستجوها در کالیفرنیا (مرکز فناوری ایالات متحده)، واشنگتن، نوادا، وایومینگ، تگزاس، کارولینای شمالی و نیویورک غالب است.

در مقابل، بیت کوین در 10 ایالت و اتریوم در 8 ایالت حاکم است. کاردانو مورد علاقه کلرادو است.

بازار ارزهای رمزنگاری شده میم به عنوان نوعی پدیده اجتماعی در طول همه گیری ویروس کرونا پدیدار شد. ارزهای رمزنگاری شده مانند Dogecoin، Shiba Inu، Floki Inu و دیگران علی رغم نداشتن اصول اساسی از چندین پمپ در رسانه های اجتماعی بهره مند شدند.

با این حال، Dogecoin و Shiba Inu به قدری رشد کرده‌اند که جایگاهی را در بین 10 ارز دیجیتال برتر با بیشترین ارزش بازار کسب کرده‌اند. در حال حاضر، Dogecoin در جایگاه دهم و Shiba Inu در رتبه 12 قرار دارند.

و با توجه به اینکه مؤلفه اصلی پول (ارزش و پذیرش آن) کاملاً ذهنی است، شاید زمان آن رسیده است که در دیدگاه ها تجدید نظر کنیم و memecoin ها را جدی تر بگیریم.

اين مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئوليت آن با زرین سیگنال نمی باشد.

منبع:cryptopotato.com