صرافی جمینای پشتیبانی از شیبا اینو را به خدماتش افزود

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

یکی دیگر از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، پشتیبانی از رمزارز میم، shiba inu را اضافه کرده است. Gemini پشتیبانی از SHIB را در کنار چند توکن جدید دیفای، متاورس، زیرساخت و مدیریت داده آغاز کرده است. در همین حال، درخواست از Robinhood برای لیست کردن رمزارز shiba inu بیش از 531 هزار امضا جمع آوری کرده است.

شیبا اینو (SHIB) اکنون در Gemini پشتیبانی می‌شود

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini پشتیبانی خود را از رمزارز میم shiba inu (SHIB) جمعه اعلام کرد. این شرکت نوشت:

ما خوشحالیم که پشتیبانی از shiba inu (SHIB) و همچنین طیف وسیعی از توکن‌های جدید defi، metaverse، زیرساخت و مدیریت داده را اعلام کنیم.

این صرافی شرح داد: “shiba inu (SHIB)، audius (AUDIO)، شبکه ماسک (MASK)، wrapped centrifuge (WCFG)، کوانت (QNT)، radicle (RAD)، burn (ASH)، superrare (RARE)، fetch.ai (FET) و numeraire (NMR) اکنون برای سپرده گذاری و نگهداری در Gemini پشتیبانی می شوند.

این شرکت افزود:

“ما بر این باوریم که این توکن‌ها ارزشی برای کاربران ما فراهم می‌کنند و به پشتیبانی از defi، متاورس نوپا، زیرساخت‌های غیرمتمرکز و محیط‌های مدیریت داده ادامه می‌دهند.”

پس از اعلام Gemini، سرمایه گذاران Shiba inu امیدوارند که پلتفرم تجاری Robinhood مورد بعدی برای حمایت از SHIB باشد. طرفداران ارز رمزنگاری شده میم از Robinhood درخواست کرده اند که shiba inu را لیست کند. طوماری در Change.org در زمان نگارش بیش از 531 هزار امضا به دست آورده است. با این حال، Robinhood اخیراً در مورد استراتژی لیستِ کوین خود صحبت کرده است و نشان می دهد که عجله ای برای افزودن کوینهای های جدید به پلتفرم خود ندارد اما به طور قطعی نگفته است که آیا SHIB را لیست خواهد کرد یا خیر.

در همین حال، کوین بیس شیبا اینو را در اوایل ماه جاری علاوه بر افزودن برخی جفت‌های تجاری SHIB، در دسترس ساکنان نیویورک قرار داد. صرافی رمزارز لیست شده در نزدک چندین ماه است که SHIB را بر روی پلتفرم خود عرضه کرده است.

با این حال صرافی کریپتو کراکن در توییتر اعلام کرد که اگر توییتش ۲ هزار لایک دریافت کند، توکن shiba inu را لیست می‌کند. با این حال، زمانی که جامعه SHIB بیش از 80 هزار لایک ارائه کرد، شرکت از قول خود عقب نشینی کرد و در لیست کردن SHIB شکست خورد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی‌باشد.

منبع:news.bitcoin