جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

صرافی غیرمتمرکز Cardano روی شبکه اصلی آغاز به کار می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

minswap - صرافی غیرمتمرکز Cardano روی شبکه اصلی آغاز به کار می کند

صرافی غیرمتمرکز چند استخری Minswap اوایل امروز آغاز به کار خود را در شبکه اصلی Cardano اعلام کرد.

کاربران آن اکنون می‌توانند در ازای پاداش‌ها نقدینگی را به صرافی واریز کنند و توکن‌ها را به‌صورت غیرمتمرکز مبادله کنند. کشت سود از 14 مارس(23اسفند) در صرافی در دسترس خواهد بود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Minswap حسابرسی خود را با همکاری آزمایشگاه نوآوری نرم افزار مفهوم تا راه اندازیِ Tweag تکمیل کرد.

Minswap در ماه سپتامبر، قبل از راه‌اندازی قابلیت قراردادهای هوشمند، در شبکه آزمایشی Cardano فعال شد. با این حال، آغاز به کار آن به دلیل موضوع «هم‌زمانی» که از انجام مبادله توکن‌ها جلوگیری می‌کند، با بحث و جدل همراه بود. پس از مواجهه با واکنش شدید و جلب تمسخر مخالفان کاردانو، Minswap گفت که در حال تلاش برای حل این مشکل است.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال دیفای لاما، Minswap در حال حاضر دارای 48.87 میلیون دلار ارزش کل قفل شده است.

SundaeSwap که در اواخر ژانویه روی شبکه اصلی راه اندازی شد، در حال حاضر 121.75 میلیون دلار ارزش کل قفل شده دارد که آن را به بزرگترین صرافی غیرمتمرکز Cardano در حال حاضر تبدیل می کند.

با تنها 172.46 میلیون دلار ارزش کل قفل شده، کاردانو در مقایسه با دیگر “قاتلان اتریوم” مانند Solana و Avalanche عملکرد ضعیفتری دارد.