جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

صعود جسمی‌کوین به جایگاه پرسودترین رمزارز! عوامل مؤثر بر رشد قیمت JASMY چیست؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • صعود جسمی‌کوین به جایگاه پرسودترین رمزارز! عوامل مؤثر بر رشد قیمت JASMY چیست؟

افزایش گمانه‌زنی‌ها در مورد راه‌اندازی احتمالی یک استیبل‌کوین دارای پشتوانه ین ژاپن با همکاری جسمی‌کوین (JASMY)، توجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را به این رمزارز جلب کرده است. ارز دیجیتال که به «بیت‌ کوین ژاپن» نیز معروف است، در صورت راه‌اندازی استیبل‌کوین JPYD، می‌تواند شاهد رشد کاربران و قیمت خود باشد.

یکی از کاربران پلتفرم X، رابطه JPYD و JASMY را به رابطه تتر و اتریوم تشبیه کرده است. جامعه جسمی‌کوین در مجموع از پیامدهای احتمالی که در صورت تحقق این شایعه به واقعیت خواهند پیوست، در شگفت هستند.

آنها معتقدند که ورود JPYD به بازار می‌تواند به طور چشمگیری بر موقعیت جسمی‌کوین در عرصه اقتصاد جهانی تأثیر بگذارد.

در همین حال، تحلیلگران متوجه روندهای صعودی در نمودار قیمت جسمی‌کوین شده‌اند که به نظر می‌رسد در پی انتشار اخبار راه‌اندازی احتمالی JPYD به وقوع پیوسته‌ است.

در همین راستا، تحلیلگران انتظار دارند که قیمت توکن JASMY تا سال ۲۰۲۶ به ۱۷ دلار برسد. آنها معتقدند که قیمت JASMY به پایین‌ترین حد خود رسیده و به زودی شاهد یک تغییر روند خواهیم بود.

یک سیگنال بسیار صعودی برای قیمت جسمی‌کوین این است که یکی از تحلیلگران معروف با نام مستر پاتریک‌ اشمیت (mrpatrickschmitt) که به پیش‌بینی‌های دقیق خود معروف است، این ارز دیجیتال را خریداری کرده و باعث افزایش حس خوش‌بینی در جامعه شده است.

بر اساس داده‌های بازار، قیمت جسمی‌کوین طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایشی ۱۲ درصدی به ۰.۰۳۲۰۲ دلار و ارزش بازار آن به ۱.۵ میلیارد دلار رسیده است.

jasmy-community-unite-over-possible-launch-of-jpyd-japanese-stablecoin-jasmycoin-charges-bullish

شایان ذکر است، جسمی‌کوین در مدت‌ یاد شده، پربازده‌ترین توکن در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بازار بوده است.