صعود مقتدرانه چین لینک به صدر جدول پرسودترین رمزارزهای بازار!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

قیمت ارز دیجیتال چین لینک (LINK) در ۲۴ ساعت گذشته شاهد یک رشد ۶٫۵ درصدی بود و به ۶٫۶۳ دلار افزایش یافت. با این رشد قیمتی، چین لینک در صدر پرسودترین رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته قرار گرفته است.

در روزهای اخیر، فعالیت آنچِین چین لینک به طور قابل‌توجهی افزایش یافته است. در طول ۲۴ ساعت گذشته، چهار کیف پول مقدار قابل‌توجه ۱۸٫۷۵ میلیون توکن LINK را در پلتفرم‌های مختلف جابه‌جا کرده‌اند که ارزش آنها، مجموعاً ۱۱۹ میلیون دلار است.

این کیف پول‌ها که در ابتدا برای مدیریت منابع غیرگردشی طراحی شده بودند، ۱۵٫۷ میلیون توکن LINK را به بایننس منتقل کردند. علاوه بر این، آنها ۳٫۰۵ میلیون توکن LINK را به یک کیف پول چند امضایی با نام 0xD50f ارسال کردند.

به گزارش شرکت تحلیلی Lookonchain، این کیف پول‌های خاص از آگوست ۲۰۲۲ به طور معمول در هر سه ماه، توکن‌های LINK را به بایننس ارسال می‌کنند. ارزش این تراکنش‌ها بالغ بر ۷۱٫۸ میلیون توکن LINK، معادل ۴۴۶ میلیون دلار بوده است. این افزایش قابل‌‌توجه توکن‌های LINK که وارد گردش می‌شوند، نگرانی‌هایی را در مورد قیمت توکن ایجاد کرده است.

با این حال، افزایش اخیر قیمت LINK می‌تواند به دلیل همکاری اخیر چین لینک با نهادهای مالی سنتی باشد. این ارائه‌دهنده خدمات اوراکل به تازگی یک تست توکنیزه‌سازی موفقیت‌آمیز را با همکاری سوئیفت انجام داد.

این ابتکار شامل همکاری با موسسات بانکی بزرگ، از جمله نیویورک ملون، بی‌ان‌پی پاریبا و گروه بانکداری لویدز، بود. علاوه بر این، گروه بانکی استرالیا و نیوزلند هم از پروتکل قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای چین لینک برای آزمایش استیبل کوین A$DC استفاده کرده است.

به این ترتیب، محصول چین لینک به عنوان یک «رابط پیام‌رسانی جهانی» برای تسهیل ارتباط بین شبکه‌های بلاکچینی مختلف از طریق شبکه اوراکل خود عمل می‌کند.