طبق تحقیقات انجام شده بیش از 1 میلیون استرالیایی دارای رمزارزها هستند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • طبق تحقیقات انجام شده بیش از 1 میلیون استرالیایی دارای رمزارزها هستند
roy morgan research1 - طبق تحقیقات انجام شده بیش از 1 میلیون استرالیایی دارای رمزارزها هستند

شرکت تحقیقاتی استرالیایی Roy Morgan، مطالعه‌ای در زمینه سرمایه گذاری در رمزارزها انجام داده است که این مطالعه بین دسامبر 2021 و فوریه سال جاری (دی تا اسفند 1400) انجام شده و نتایج آن نیز روز سه شنبه منتشر شده است.

روی مورگان که در سال 1941 (1320) تأسیس شد، خود را به عنوان بزرگترین شرکت تحقیقاتی مستقل استرالیا با “شهرت بی نظیری برای تحقیقات قابل اعتماد، دقیق، معنی دار و آشکار” بازار توصیف کرد. این شرکت دفاتری در سراسر استرالیا و همچنین در اندونزی، بریتانیا و ایالات متحده دارد.

این شرکت توضیح داد:

آخرین تحقیق روی مورگان در مورد سرمایه گذاری استرالیایی ها نشان می دهد که 5٪ یا بیش از یک میلیون استرالیایی بالای 18 سال، اکنون حداقل یک رمزارز دارند.

این شرکت دریافت که 69 درصد از سرمایه گذاران استرالیایی رمزارزها مرد هستند و به احتمال زیاد اکثر افراد زیر 35 سال صاحب ارزهای دیجیتال هستند.

میشل لوین، مدیر عامل روی مورگان ریسرچ، اظهار داشت: “این تجزیه بازار به این معنی است که حدود 640000 سرمایه‌گذار رمزارزها، تقریباً 60 درصد بازار، زیر 35 سال سن دارند در حالی که 430،000 سرمایه‌گذار بیشتر از 35 سال (40 درصد از بازار) هستند. این مطالعه همچنین نشان می‌دهد که “استرالیایی های بالای 50 سال بیشترین میانگین سرمایه گذاری در رمزارزها را با میانگین ارزش حدود 56200 دلار دارند.”

این اندازه متوسط ​​سرمایه‌گذاری به این معنی است که ارزش کل دارایی‌های دیجیتال برای افراد بالای 50 سال حدود 7.6 میلیارد دلار است. یعنی بالاتر از هر گروه سنی دیگر و بیش از 35٪ از کل بازار.

شرکت دیگری که تعداد استرالیایی‌ های سرمایه‌ گذار روی رمزارزها را تخمین زده است، Triple A است. این شرکت نوشت: “تخمین زده می‌شود که 0.9 میلیون نفر، 3.4 درصد از کل جمعیت استرالیا، در حال حاضر حداقل یک گونه از رمزارزها را دارند.