علت رشد ۷۰ درصدی اپتیمیسم فاش شد! رالی صعودی OP ادامه خواهد داشت؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • علت رشد ۷۰ درصدی اپتیمیسم فاش شد! رالی صعودی OP ادامه خواهد داشت؟

در هفته‌های اخیر، قیمت اپتیمیسم (OP) افزایش قابل‌توجهی را تجربه کرده و این ارز دیجیتال به نقاط عطف حیاتی دست یافته که با روند کلی بازار هماهنگ بوده است.

بر اساس داده‌های بازار، قیمت اپتیمیسم در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۱۴ درصد و در یک هفته اخیر، بیش از ۷۰ درصد افزایش یافته است.

optimism-op-strong-price-spikes-50-percent-this-week

به گزارش کارشناسان بازار، افزایش فعالیت کاربران، به علاوه همکاری‌ استراتژیک با Lisk، در رشد قیمتی قابل‌توجه اپتیمیسم نقش مهمی داشته و به حفظ جایگاه آن به عنوان دومین شبکه بزرگ لایه دوم اتریوم، کمک کرده است.

بر اساس داده‌های پلتفرم IntoTheBlock، بلاکچین لایه دوم اپتیمیسم اکنون دارای بیش از ۵٫۹ میلیون آدرس دارای موجودی است که نسبت به رقم ۱٫۲ میلیون ثبت‌شده در ماه ژانویه، افزایش قابل‌توجه ۳۹۱ درصدی را نشان می‌دهد.

این رشد نشان‌دهنده علاقه فزاینده به اکوسیستم غیرمتمرکز اپتیمیسم است. تا ۲۲ دسامبر، تعداد کل آدرس‌ها در شبکه اپتیمیسم نیز به بیش از ۸۴٫۹ میلیون رسیده که تنها در سه ماه، ۸۴۳ درصد رشد داشته است.

رشد اخیر اپتیمیسم با همکاری این پروژه با Lisk هم تقویت شده، که نشان‌دهنده یک حرکت استراتژیک از لایه اول به لایه دوم اتریوم است. این انتقال شامل انتقال توکن‌های LSK شبکه Lisk به پلتفرم اتریوم است که به اکوسیستم رو به رشد اپتیمیسم کمک می‌کند.

به طور همزمان، تعداد تراکنش‌ها در شبکه اپتیمیسم هم افزایش قابل‌توجهی داشته که نشان‌دهنده افزایش فعالیت کاربران است.

در همین حال، بر اساس داده‌های پلتفرم L2Beat، ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده (TVL) در شبکه اپتیمیسم در حال حاضر به رقم قابل‌توجه ۵٫۲ میلیارد دلاری رسیده و به این ترتیب، در بین شبکه‌های لایه دوم، جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است.