فتح قله‌های جدید توسط توکن ORDI بیت کوین! افزایش بیشتر قیمت در راه است؟

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • فتح قله‌های جدید توسط توکن ORDI بیت کوین! افزایش بیشتر قیمت در راه است؟

ارز دیجیتال اوردینالز (ORDI) اخیراً با عملکرد چشمگیر خود دوباره خبرساز شده است. تجزیه و تحلیل اخیر نشان می‌دهد که حرکات قیمتی ORDI با نسبت طلایی در فیبوناچی اصلاحی تطابق دارد.

این مطابقت اهمیت زیادی دارد؛ زیرا اغلب نشان‌دهنده پتانسیل جهش قیمت است و زمان مناسبی را برای ورود به معامله‌گران نشان می‌دهد.

در همین راستا، در ۲۴ ساعت گذشته، خریداران ابتکار عمل در بازار را در اختیار داشتند و قیمت را از پایین‌ترین حد روزانه‌ در محدوده ۲۳.۵ دلار به بالاترین سطح تاریخی خود در ۳۴ دلار رساندند.

به همین دلیل، ORDI به عنوان پربازده‌ترین ارز دیجیتال در لیست برترین‌های سایت کوین‌مارکت‌کپ، رتبه اول را کسب کرده است.

اگرچه در زمان نگارش این خبر، قیمت اوردینالز کمی عقب‌نشینی کرده و به محدوده ۳۲.۳۹ دلار رسیده، اما در بازه زمانی روزانه، هفتگی و ماهانه، به ترتیب بیش از ۳۷، ۵۱ و ۵۰۰ درصد رشد دارد.breaking-ordi-records-all-time-high-amid-bullish-breakout-

 

علاوه بر این، شاخص‌های تکنیکال نیز روند صعودی اوردینالز را تایید می‌کنند. برای مثال، شاخص قدرت نسبی (RSI) و واگرایی-همگرایی میانگین متحرک (MACD) در نمودار 4 ساعته روندهای صعودی را نشان می‌دهند.

البته شایان ذکر است، RSI در محدوده 90.24 قرار گرفته که نشان‌دهنده شرایط اشباع خرید است. این شرایط می‌تواند نشان‌دهنده کاهش بالقوه قیمت باشد. با این حال، این روند با حرکت مثبت MACD همراه است که نشان‌دهنده علاقه پایدار خریداران و احتمال تداوم افزایش قیمت است.

ساختار بازار ORDI وزن بیشتری به احساسات صعودی می‌دهد. این رمزارز به طور مداوم سقف و کف‌های بالاتری را ایجاد می‌کند، الگویی که اغلب قبل از بریک آوت از خط روند و به دنبال آن، تشکیل یک سقف بالاتر شکل می‌گیرد. این الگو نشان‌دهنده یک حرکت پایدار صعودی بوده و معامله‌گران باید آن را در برنامه‌ریزی استراتژیک خود در نظر بگیرند.