مارک کوبان به شدت در مورد اتریوم صعودی است

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

Screenshot 2022 08 25 at 12 16 08 22046.webp WEBP Image 1200 × 675 pixels — Scaled 95 - مارک کوبان به شدت در مورد اتریوم صعودی است

مارک کوبان (Mark Cuban)، ستاره برنامه تویزیونی «Shark Tank»، اخیراً در مصاحبه ای با فرچون، یک مجله معتبر تجاری آمریکایی، گفت که در مورد اتریوم، دومین رمزارز بزرگ از نظر ارزش بازار، «فوق العاده صعودی» است.

به روزرسانی ادغام (The merge)، که انتظار می‌ رود در کمتر از یک ماه آینده انجام شود، مصرف انرژی اتریوم را به میزان چشمگیری کاهش می‌ دهد. کوبان این را عاملی «مهم» می‌ داند که می‌ تواند وضعیت گاوی اتریوم را تقویت کند. با این حال، این میلیاردر از انجام هرگونه پیش‌ بینی دقیق قیمت خودداری کرد، زیرا نمی‌ داند قیمت رمزارز در کوتاه‌ مدت به ارتقای ادغام چه واکنشی نشان خواهد داد. کوبان معتقد است که برنامه های کاربردی زیادی وجود خواهد داشت که باعث پذیرش بیشتر دومین شبکه بزرگ رمزارزی خواهد شد.

کوبان مدتی است که طرفدار اتریوم بوده است. نوامبر گذشته (آبان 1400)، او تا آنجا پیش رفت که خود را یک «متعصب اتریوم» توصیف کرد تا بر علاقه خود برای رقابت با بیت کوین تأکید کند. کوبان متقاعد شده است که اتریوم به دلیل کاربردی بودن آن یه قدم جلوتر از بیت کوین است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط پلتفرم DefiLlama، درحال حاضر اتریوم 58 درصد از کل ارزش قفل شده (TVL) در بخش رمزارزها را به خود اختصاص داده است.

در عین حال، کوبان همچنان نسبت به کاردانو، یکی از رقبای برتر اتریوم، به شدت بدبین است. علیرغم اینکه بیش از یک سال از راه اندازی قراردادهای هوشمند کاردانو می گذرد، او اخیراً اظهار داشت که دوج کوین از کاردانو مفیدتر است.