جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مایک نووگراتز: کریپتو جهان را شکل خواهد داد!

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

مایک

مایک نووگراتز(Mike Novograt)، مدیرعامل گلکسی دیجیتال(Galaxy Digital)، در توئیتر، افکار اخیر خود را در مورد وضعیت صنعت ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت و استدلال کرد که رمزارز و بلاک چین پتانسیل کافی برای تغییر شکل جهان را به روش‌های غیرقابل تصوری دارند.

او می‌گوید که فرمان اجرایی رئیس جمهور جو بایدن که درباره آن بسیار صحبت می‌شود، استقبالی از سوی کاخ سفید است.

بسیاری از اعضای صنعت کریپتوکارنسی، طرح دولت بایدن برای تنظیم صنعت ارزهای دیجیتال را تحسین کردند.

همانطور که U.Today گزارش داد، این فرمان منجر به افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین شد، اما کوتاه مدت بود. این ارز دیجیتال پرچمدار در حال حاضر در محدوده قیمتی 39,125.58 دلار، در حال معامله است.

این صنعت با هدایت سازمان های فدرال برای تنظیم آن مشروعیت مورد نیاز را به این صنعت می بخشد. بنابراین، ارزهای دیجیتال اکنون می توانند به عنوان یک وسیله سرمایه گذاری مستقل در نظر گرفته شوند.

دولت بر تقویت «نوآوری مسئولانه» در ایالات متحده و ارتقای رهبری در سطح جهانی و در عین حال تضمین پیشگیری از تقلب به طور همزمان، متمرکز است.

با این حال، برخی از منتقدان به این واقعیت اشاره کردند که متن این قانون اجرایی نسبتا مبهم بوده و هیچ گام پیشگیرانه ای را برای اطمینان از رشد صنعت ارزهای دیجیتال ترسیم نکرده است.

نووگراتز می گوید که گلکسی دیجیتال مایل به تعامل بیشتر با دولت است.

به گفته این غول ارزهای دیجیتال، همکاری بین آژانس‌ها، کلید شکوفایی صنعت ارزهای دیجیتال است. نووگراتز همچنین بر اهمیت مشارکت عمومی و خصوصی تاکید کرد.

ماه گذشته، این میلیاردر اظهار داشت که هم بیت کوین و هم طلا به عنوان ذخیره های ارزشی تلقی می شوند که قرار است از سرمایه گذاران در برابر کم ارزش شدن ارز فیات محافظت کنند.

او همچنین پیش‌بینی کرد که توکن‌های غیرقابل تعویض(NFT) در سال ۲۰۲۲ عملکرد بهتری نسبت به ارزهای دیجیتال خواهند داشت.