متامسک امکان خرید رمزارزها را با رئال برزیل فراهم می کند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

XU2P7KBKIJAX3CSVZXKYKHSJH4 - متامسک امکان خرید رمزارزها را با رئال برزیل فراهم می کند

پلتفرم MetaMask، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان کیف پول رمزارزی، با ادغام Pix، سیستم پرداخت دولت برزیل در پلتفرم خود، اجازه خرید رمزارزها با رئال برزیل را آغاز کرده است.

متامسک در بیانیه ای در روز جمعه اعلام کرد: ما از طریق شرکت زیرساخت پرداخت MoonPay با Pix همکاری می کنیم، که برای هر تراکنش حدود 1٪ کمیسیون دریافت می کند، همچنین کاربران باید کارمزد شبکه رمزارزی مربوطه را نیز در زمان انجام عملیات خرید پرداخت کنند.

در ماه آوریل (فروردین)، متامسک با مون پی همکاری کرد تا به کاربران اجازه دهد اتریوم و سایر توکن‌ های ERC-20 را از طریق روش‌ های پرداخت مختلف، مانند کارت، حواله بانکی و Apple Pay خریداری کنند. کوین دسک روز دوشنبه تایید کرد که متامسک در حال حاضر به حداقل تراکنش 102 رئال برزیل، معادل 20 دلار، برای خرید اتریوم نیاز دارد.

پیکس، یک سیستم ارائه دهنده خدمات پرداخت خرده‌ فروشی سریع است که توسط بانک مرکزی برزیل (BCB) در اکتبر 2020 (مهر 1399) راه‌اندازی شده و هم اکنون 126 میلیون کاربر دارد و در حال حاضر توسط صرافی‌ های رمزارزی بزرگ مانند بایننس و بای بیت استفاده می‌ شود. در ماه ژوئیه (تیر)، متامسک فاش کرد که برزیل پس از ایالات متحده، دومین بازار بزرگ آن از نظر کاربران فعال