مدیران صندوق به طور فزاینده ای بیت کوین را به طلا ترجیح می دهند

اشتراک گذاری مطلب:

لینک کوتاه مطلب:

تعداد فزاینده ای از مدیران صندوق و سرمایه گذاران نهادی اکنون بیت کوین را به طلا ترجیح می دهند. آنها ارز دیجیتال را منبع بهتری از ارزش و پوشش بهتر تورم می دانند. بنیانگذار یک شرکت مدیریت دارایی گفت: “من فکر می کنم احتمالاً در یک دوره زمانی طولانی ده برابر بهتر از طلا خواهد بود.”

بیت کوین در مقابل طلا: بیت کوین منبع بهتری از ارزش است

مدیران صندوق‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی به‌طور فزاینده‌ای ترجیح می‌دهند به جای طلا، روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنند، و این ارز دیجیتال را ذخیره‌ای بهتر از ارزش و پوششی ارجح در برابر تورم می‌دانند.

مایک نووگراتز، مدیر عامل گلکسی دیجیتال هلدینگ، در جریان اعلام سود سه ماهه سوم شرکتش در هفته گذشته، درباره بیت کوین صحبت کرد که منبع ارزش بهتری نسبت به طلا است. او در حالی که اظهار داشت: «من هنوز فکر می‌کنم طلا احتمالاً دارایی خوبی برای داشتن در این محیط است»، تأکید کرد که «به‌تازگی توسط بیت کوین خرد شده است». نووگراتز افزود:

“بیت کوین فقط نسخه بهتری از ارزش فروشگاه است و با سرعت فزاینده ای پذیرفته می شود… اکنون بیش از دویست میلیون نفر در سراسر جهان در اکوسیستم بیت کوین شرکت می کنند و به رشد خود ادامه می دهد.”

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار Skybridge Capital نیز انتظار دارد که بیت کوین از طلا پیشی بگیرد. او هفته گذشته گفت که بیت کوین “در نهایت طلا را تحت الشعاع قرار خواهد داد.” او گفته است که هنوز برای بیت کوین خیلی خیلی زود است و پیش بینی کرد که قیمت این ارز دیجیتال به راحتی به 500 هزار دلار خواهد رسید. او از سرمایه گذاران می خواهد که اکنون مقداری بیت کوین داشته باشند.

اسکاراموچی در بحثی در مورد ارزش بازار اظهار داشت:

“من فکر می‌کنم که احتمالاً در یک دوره زمانی طولانی ده برابر بهتر از طلا خواهد بود… اگر بیت‌کوین با نرخ تصاعدی و طلا با نرخ خطی افزایش یابد، تعجب نمی‌کنم.”

یکی دیگر از مدیران مشهور صندوق که اخیراً اعتراف کرده است که بیت کوین را به طلا ترجیح می دهد، پل تودور جونز است. او ماه گذشته گفت که بیت کوین را به عنوان پوششی در برابر تورم در شرایط فعلی اقتصادی ترجیح می دهد و اظهار داشت:

“واضح است که مکانی برای کریپتو وجود دارد. واضح است که در حال حاضر در حال برنده شدن در مسابقه با طلا است… در حال حاضر بیت کوین ترجیح من بر طلا خواهد بود.”

بانک جهانی سرمایه‌گذاری جی پی مورگان در ماه اکتبر(مهر) اعلام کرد که سرمایه‌گذاران نهادی طلا را برای بیت‌کوین فروخته اند. تحلیلگران این شرکت می‌گویند: «به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران نهادی به بیت‌کوین باز می‌گردند و شاید آن را به عنوان یک محافظ تورم بهتر از طلا ببینند.

در ماه سپتامبر، شرکت Microstrategy که در نزدک لیست شده و حامی بیت کوین است، گفت که با انتخاب بیت کوین به جای طلا در سال گذشته از “اشتباه چند میلیارد دلاری” جلوگیری کرده است. این شرکت اکنون حدود 114042 بیت کوین دارد. مدیرعامل مایکل سیلر هفته گذشته گفت که انتظار دارد بیت کوین به یک طبقه دارایی 100 تریلیون دلاری تبدیل شود.

سیلر اظهار داشت: کاملاً واضح است که بیت کوین برنده است، طلا در حال باختن است … و ادامه خواهد یافت … کاملاً واضح است که طلای دیجیتال جایگزین طلا در این دهه خواهد شد.

رئیس تحقیقات انرژی گلدمن ساکس اخیراً گفته است که وی شاهد انتقال سرمایه از طلا به بیت کوین بوده است. مدیر اجرایی خاطرنشان کرد: «همانطور که ما استدلال می کنیم که نقره طلای مرد فقیر است، طلا ممکن است تبدیل به رمزارز افراد فقیر شود.

 

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با زرین سیگنال نمی‌باشد.

منبع:news.bitcoin